SafeGroup
Pogawędki XIII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki XIII (/thread-6306.html)



Re: Pogawędki XIII - Dusiek - 23.03.2013

@polak900

Piłka ręczna,siatkówka lub moja ukochana dyscyplina narciarstwo klasyczne bo potencjał jest naprawdę spory ale jak to bywa brak kasy robi jednak swoje.Skoczkowie narciarscy czy też biathlon,ale idiotyczna piłka nożna zawsze wygrywa ,a ja osobiście jak widzę i słyszę o tym jaki to np. lewandowski jest wspaniały to mnie osobiście szlag jasny trafiaIdea


Re: Pogawędki XIII - Waves - 23.03.2013

Warto wspomnieć o e-sporcie bo nasza narodowa drużyna ESC na prawdę daje radęBeer


Re: Pogawędki XIII - KaMiL - 23.03.2013

Mój kolega kupił Lenovo Y580, na którym był fabrycznie zainstalowany Windows 8. Przez 2 minuty szukałem opcji wyłączenia systemu..Beer


Re: Pogawędki XIII - danor - 23.03.2013

KaMiL napisał(a):Mój kolega kupił Lenovo Y580, na którym był fabrycznie zainstalowany Windows 8. Przez 2 minuty szukałem opcji wyłączenia systemu..Beer

Alt+F4...


Re: Pogawędki XIII - Waves - 23.03.2013

Kamil jak mogłeś tego nie wiedzieć ...Lol


Re: Pogawędki XIII - KaMiL - 23.03.2013

No nie wiem! Pewnie to coś ze mną nie tak, nie z systemem. Przecież to normalne, że opcja wyłączenia komputera znajduje się w ustawieniach Tongue

Waves, czaisz wyłączać telefon poprzez wejście w ustawienia?..


Re: Pogawędki XIII - Waves - 23.03.2013

Telefonu to ja nie wyłączamCool


Re: Pogawędki XIII - Galactico - 23.03.2013

Waves97 napisał(a):Telefonu to ja nie wyłączamCool


Ja dziś wyłączyłem...


Re: Pogawędki XIII - Konto usunięte - 23.03.2013

KaMiL napisał(a):Mój kolega kupił Lenovo Y580, na którym był fabrycznie zainstalowany Windows 8. Przez 2 minuty szukałem opcji wyłączenia systemu.. Beer


Jak można 2 minuty szukać wyłącznika - jest zapewne po lewej lub prawą nad klawiaturą.
No chyba, że producent schował...

Grin


Re: Pogawędki XIII - danor - 23.03.2013

Jak można szukać wyłącznika którego wcześniej użyło się do włączenia notebooka Grin


Re: Pogawędki XIII - Eugeniusz - 23.03.2013

A ja tam lubię hokej na lodzie (dlatego mam taki sentyment do zimy) i na trawie. Mam nadzieję że jeszcze z kimś pogram<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Re: Pogawędki XIII - Galactico - 23.03.2013

Eugeniusz napisał(a):A ja tam lubię hokej na lodzie (dlatego mam taki sentyment do zimy) i na trawie. Mam nadzieję że jeszcze z kimś pogram<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Szkoda, że nie tenis... Sad albo formułę...


Re: Pogawędki XIII - Waves - 23.03.2013

Ja to lubię szczypiorniaka


Re: Pogawędki XIII - Dusiek - 23.03.2013

Eugeniusz napisał(a):A ja tam lubię hokej na lodzie (dlatego mam taki sentyment do zimy) i na trawie. Mam nadzieję że jeszcze z kimś pogram<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Ja też wolę hokej na lodzie zwłaszcza ,że ta dyscyplina jest taka dość kontaktowa czyli na pewno nie dla ci.ek od piłki nożnej.


Re: Pogawędki XIII - Galactico - 23.03.2013

Kto ogląda boks, kto ogląda boks?


Re: Pogawędki XIII - Eugeniusz - 23.03.2013

TASMAN napisał(a):
Eugeniusz napisał(a):A ja tam lubię hokej na lodzie (dlatego mam taki sentyment do zimy) i na trawie. Mam nadzieję że jeszcze z kimś pogram<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Ja też wolę hokej na lodzie zwłaszcza ,że ta dyscyplina jest taka dość kontaktowa czyli na pewno nie dla ci.ek od piłki nożnej.


Hm... siniaki na łydkach i bolące barki<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Świetna sprawa.


Re: Pogawędki XIII - tommyklab - 24.03.2013

-19 st. wtf?Wow


Re: Pogawędki XIII - buri - 24.03.2013

tommyklab napisał(a):-19 st. wtf?Wow

Zima? aaa zapomniałem globalne ocieplenia nadciągaWink


Re: Pogawędki XIII - Waves - 24.03.2013

U mnie wg. Accuweather jest -12 .


Re: Pogawędki XIII - Galactico - 24.03.2013

Stała się rzecz dziwna... Włączam przed chwilą laptopa, wszystko jes w porządku, aż do momentu zalogowania się... Wówczas moim oczom ukazuję się tapeta, którą miałem ustawioną 1,5 roku temu, kiedy po raz pierwszy uruchomiłem laptopa... 3 programy zainstalowane... Przeraziłem się, bo zobaczyłem, że nie mam żadnych dokumentów... Ponowny restart i wszystko jest ok... jakwczoraj] aj...