SafeGroup
Opera - Temat główny - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Windows (https://safegroup.pl/forum-18.html)
+--- Wątek: Opera - Temat główny (/thread-628.html)



Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - Flash999 - 07.09.2012

@preter
Niestety, próbuję wszystko wpisywać i nie idzie. Dam sobie spokój, pozwolę zastąpić.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - preter - 07.09.2012

buri napisał(a):Może ktoś wejść spod Opery na yahoo.com i poczta? Ciągle mnie przełącza na m.yahoo i nie wiem czy to u mnie błąd, czy przyczyna gdzie indziej.

U mnie normalnie się strona wyświetla, nie przełącza się na wersję mobilną.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - Apocalypse - 07.09.2012

U mnie też jest wszystko w porządku 12.02.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - buri - 07.09.2012

Dałem sobie spokój, będę się logował przez polską wersję najwyżej. Błąd ewidentnie gdzieś u mnie, ale nie chce mi się na siłę dochodzić ocb.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - Flash999 - 07.09.2012

buri napisał(a):Dałem sobie spokój, będę się logował przez polską wersję najwyżej. Błąd ewidentnie gdzieś u mnie, ale nie chce mi się na siłę dochodzić ocb.

Sprawdź UserAgent.


Re: Opera - wersje niestabilne - buri - 12.09.2012

Kolejny build ale tym razem rc beta i naprawdę sporo poprawionych błędów:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Największe zmiany czekają użytkowników Mac OS więc jak ktoś korzysta to może zdać relację. Obecne wydanie sobie odpuszczam, więc liczę na wasze komentarze - podoba mi się stabilność 12.02.

Zmieniona została też numeracja 12.50 na 12.10 Smile


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - KaMiL - 13.09.2012

Działanie Gmaila, Facebooka i paru innych stron na Operze jest tak tragiczne, że znowu rozstaję się z tą przeglądarką...


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - zord - 13.09.2012

Spróbuj Opere Next, Gmail działa na niej bardzo dobrze


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - preter - 13.09.2012

KaMiL napisał(a):Działanie Gmaila, Facebooka i paru innych stron na Operze jest tak tragiczne, że znowu rozstaję się z tą przeglądarką...

Ja z fejsbukiem w Operze (v. 12.02) nie mam żadnych problemów. Z tym, że wchodzę na niego raz w tygodniu i przesiaduję może z 15 minut Grin


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - KaMiL - 13.09.2012

U mnie bardzo laguje przewijanie Smile...


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - nikita - 13.09.2012

KaMiL napisał(a):U mnie bardzo laguje przewijanie Smile...

Jeśli chodzi o facebooka to u mnie nawala przewijanie, otwieranie skrzynki z wiadomościami i ładowanie czatu.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - PascalHP - 13.09.2012

Wyłączcie gładkie przewijanie, ja zawsze to robię, we wszystkich przeglądarkach i nigdy nie miałem problemu.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - nikita - 13.09.2012

PascalHP napisał(a):Wyłączcie gładkie przewijanie, ja zawsze to robię, we wszystkich przeglądarkach i nigdy nie miałem problemu.

Ale przewijanie to tylko 1/3 wymienionych problemów. Chyba, że wyłączenie gładkiego przewijania ma jakiś wpływ na facebookowe javascripty Wink


Re: Opera - wersje niestabilne - andx - 15.09.2012

Po pierwszych chwilach użytkowania: poprawili problem z rozszerzeniami - wcześniej brak ikony ad block. Skopali coś z zakładkami, nie wyświetla niektórych ikon.
ps rozszerzenie AutoComlite nie działa w tej wersji Opery.


Re: Opera - wersje niestabilne - kolon22 - 21.09.2012

Pojawił sie kolejny snapshot Opery 12.10 tym razembuild z numerkiem 1605.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Opera - wersje niestabilne - buri - 21.09.2012

kolon22 napisał(a):Pojawił sie kolejny snapshot Opery 12.10 tym razembuild z numerkiem 1605.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tutaj podoba mi się pierwsze zdanie w infoo tym wydaniu:
Cytat: We have decided we wanted to do some more polish before we are ready with beta, so you will see some more snapshots with more bugfixing.

Jest szansa, że może wreszcie wypuszczą wersję finalną bez tylu błędów jak zwykleLol


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - preter - 11.10.2012

Cud się stał - zaczął u mnie działać Bittorrent w Operze. W końcu nie muszę instalować dodatkowego programu Smile


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - Street - 11.10.2012

Gładkie przewijanie najlepiej działa w chrome/dragon. Te w Foxie to śmiech na sali jak dla mnie a opera zależy od strony...
uTorrent i tak najlepszy Smile


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - buri - 11.10.2012

Street napisał(a):Gładkie przewijanie najlepiej działa w chrome/dragon. Te w Foxie to śmiech na sali jak dla mnie a opera zależy od strony...
uTorrent i tak najlepszy

Gładkie przewijanie ... funkcja, której nie rozumiem i nie trawię. Zawsze mnie tak strasznie denerwowało, często się zastanawiałem dlaczego ludzie na to narzekają, aż w końcu spostrzegłem, że mam to zawsze wyłączone i dlatego nie mam problemu.


Re: Opera - wersje stabilne (finalne) - andx - 27.10.2012

Czy u Was też po zaktualizowaniu się rozszerzenia AutoComplete przestało działać podpowiadanie? None
... gryzie się z ghostery.