SafeGroup
Propozycje testów - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Publikacje (https://safegroup.pl/forum-27.html)
+--- Dział: Testy (https://safegroup.pl/forum-22.html)
+--- Wątek: Propozycje testów (/thread-5927.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Anvi Smart Defender 18. - Tibu - 29.05.2013

Siemka, mógłby ktoś przetestować ten soft ?


Re: Propozycje testów - Snajpiq - 29.05.2013

Witam! Ja bym prosił o przetestowanie programu MCShield. Z góry dziękuję! Pozdrawiam!


Re: Propozycje testów - rafikrafiki - 30.05.2013

Poproszę. Zone Alarm A+F Free Smile


Re: Propozycje testów - Havezek - 30.05.2013

A może by tak sprawdzić Dr.Web na ransonie?


Re: Propozycje testów - chomikos - 30.05.2013

Postaram się Dr. Web''a przetestować w najbliższym czasie. Zone Alarm też będzie Cool


Re: Propozycje testów - Snajpiq - 30.05.2013

chomikos napisał(a):Postaram się Dr. Web''a przetestować w najbliższym czasie. Zone Alarm też będzie Cool

MCSchield jest to darmowy program, który chroni komputer przed infekcjami z pamięci przenośnych, chroni także dyski lokalne. Używa technologi chmury, polega także na heurystyce i sygnaturach.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Propozycje testów - preter - 30.05.2013

@chomikos, gdybyś miał trochę czasu i chęci czy mógłbyś wykonać test
Windows 7/8, IE 10, UAC domyślne, MSE4/Defender i EMET 4 beta - trojany, exploity, backdoory etc.

Osobiście nie mam zbytnio możliwości na testowanie, a z chęcią zobaczyłbym zabezpieczenia Microsoftu w akcji.


Re: Propozycje testów - chomikos - 30.05.2013

Dobra, ale to za tydzień najszybciej. Dziś powinien się pojawić Dr. Web. Reszta za tydzień <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Re: Propozycje testów - tobster - 30.05.2013

Można też sprawdzić USB Autorun Protector

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Propozycje testów - Galactico - 02.06.2013

Może ktoś przetestować SecuBrowser, pod kątem porównania z sandboxie?


Re: Propozycje testów - rafikrafiki - 02.06.2013

Poproszę teścik Toolwiz TimeFreeze. A w szczególności na TDL4. I innych podobnych.


Re: Propozycje testów - ktośtam - 13.06.2013

preter napisał(a):@chomikos, gdybyś miał trochę czasu i chęci czy mógłbyś wykonać test
Windows 7/8, IE 10, UAC domyślne, MSE4/Defender i EMET 4 beta - trojany, exploity, backdoory etc.

Osobiście nie mam zbytnio możliwości na testowanie, a z chęcią zobaczyłbym zabezpieczenia Microsoftu w akcji.

Podbijam Grin


Re: Propozycje testów - chomikos - 13.06.2013

ktośtam napisał(a):
preter napisał(a):@chomikos, gdybyś miał trochę czasu i chęci czy mógłbyś wykonać test
Windows 7/8, IE 10, UAC domyślne, MSE4/Defender i EMET 4 beta - trojany, exploity, backdoory etc.

Osobiście nie mam zbytnio możliwości na testowanie, a z chęcią zobaczyłbym zabezpieczenia Microsoftu w akcji.

Podbijam Grin

Dobra, jutro koło 21 będzie.


Re: Propozycje testów - buri - 14.06.2013

ktośtam napisał(a):
preter napisał(a):@chomikos, gdybyś miał trochę czasu i chęci czy mógłbyś wykonać test
Windows 7/8, IE 10, UAC domyślne, MSE4/Defender i EMET 4 beta - trojany, exploity, backdoory etc.

Osobiście nie mam zbytnio możliwości na testowanie, a z chęcią zobaczyłbym zabezpieczenia Microsoftu w akcji.

Podbijam Grin

Zabezpieczenie prawie jak u mnie, więc czekam z wielką ciekawością. No prawie: UAC max, EMET4 a tam na maksa przeglądarki i wszystko co z netem oraz Opera jako aplikacja ograniczona przez SS Premium ... prawie Wink


Re: Propozycje testów - chomikos - 14.06.2013

Czyli będzie tak: Windows 7, IE 10, UAC na domyślnych, Defender + EMET 4. Czekam tylko na paczuszkę <!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->


Dodano: 14 cze 2013, 21:07

Mała zmiana planów, test zostanie wrzucony w niedziele. (Już nagrany, lecz jeszcze do zrenderowania, wrzucenia. A ja jadę na świeże powietrze, ale będę na forum)


Re: Propozycje testów - chomikos - 22.06.2013

Przepraszam za naprawdę wielkie opóźnienie. Miało to związek z formatem systemu i sprawami osobistymi. Test pojawił się na kanale SG. Był on wykonany na Windows 7, UAC na domyślnych, tak samo EMET, i Defender. Wynik, no cóż... Sami zobaczycie Wink


Re: Propozycje testów - Konto usunięte - 22.06.2013

Szczerze?
Test do mnie nie przemawia.
Raz, że w EMET widać info o restarcie - było restartowane, czy nie?
Dwa, trzeba było spróbować go ustawić na max, dla normalnych aplikacji nie robi to różnicy.
Brak też info o UAC.
No a Defender... spodziewałem się MSE, bo Defender to jest konkretny dopiero w Windows 8 Smile


Re: Propozycje testów - chomikos - 23.06.2013

Reset był, tylko potem zmieniłem na chwilę ustawienia na maxa. Potem wróciłem na domyślne. UAC też na domyślnych, nie jego chciałem testować. Teraz piszcie, co chcielibyście zobaczyć. Teraz spróbuje zrobić test MCshield''a.


Re: Propozycje testów - Konto usunięte - 23.06.2013

Ja jestem zbyt ciekaw wbudowanej ochrony Windowsa, nawet jeżeli ustawionej świadomie na wysoką.
W wolnej chwili zrobię z Win7 x64 na:
- UAC max.
- EMET max. (o ile ASLR nie wysypie wszystkiego)
- MSE4


Re: Propozycje testów - chomikos - 23.06.2013

Dobra... To ja postaram się w najbliższym czasie sprawdzić MCshield''a a ty zrobisz MSE. Tak?