SafeGroup
Malwarebytes Anti-Malware - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Programy antimalware (https://safegroup.pl/forum-30.html)
+--- Wątek: Malwarebytes Anti-Malware (/thread-4543.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Malwarebytes Anti-Malware - ichito - 24.11.2016

Ale tak szczerze powiedziawszy, to nie widzę jakiejś 'rewolucji" w tym wydaniu...większość rzeczy to "fixed"...


RE: Malwarebytes Anti-Malware - M'cin - 25.11.2016

Dobrze widzę, wciąż wsparcie dla poczciwego XP?


RE: Malwarebytes Anti-Malware - Tibu 11 - 26.11.2016

Oczy Cię nie mylą Grin


RE: Malwarebytes Anti-Malware - wojek - 08.12.2016

Testy beta poszły szybko, i jest już pierwsza wersja stabilna Malwarebytes 3.0

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Program łączy Anti-Malware, Anti-Exploit, Anti-Ransomware, Website Protection
i oferuję ochronę antywirusową. Miejmy nadzieję, że wkrótce pojawi się
w znanych testach programów antywirusowych, a u nas w testach paczek szkodników.

Jakiś czas temu na forum Wildersów, Mr Kleczynski obiecał, że beta testerzy z licencjami
rocznymi otrzymają licencje dożywotnie. Może jeszcze komuś się ta informacja przyda,
bo pewnie jakieś kwestie do poprawy i udoskonaleń będę się pojawiać.

A ja się zastanawiam, czy w ogóle nie wywalić starego MBAM (1.75), bo od lat niczego
mi nie wykrył, a ostatnio potraktował jako PUP programik Wise Registry Cleaner.


RE: Malwarebytes Anti-Malware - Quassar - 03.01.2017

Troche ekipa za bardzo sie pospieszyła z tą stabilną 3, Sporo osób skarży się na nie stabilne zachowanie u mnie to po uruchomieniu za każdym razem informuje mnie że jakiś moduł ochronny nie jest włączony a mam wszystko zaptaszkowane..

Na razie zostanę na starej wersji odczekam aż dopieszczą oprogramowanie


RE: Malwarebytes Anti-Malware - ichito - 03.01.2017

To prawda...na Wildersach wciąż pojawiają się narzekania, a część użytkowników wręcz wraca do wersji 2.
Przy okazji...jak donoszą wersję 3 można aktywować kluczem od wersji 1 Smile Można próbować tez kluczem od

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(nierozwijany rebrand MBAM - ostatnia wersja

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Malwarebytes Anti-Malware - Quassar - 03.01.2017

Tak ja mam 2 oryginalne dożywotnie licencje i 3 mi nie chciała wejść za instalowałem j.w nakładkokowo ale od wersji 2 też działa Smile

Z 2 strony strasznie żre ram ten mbam 300-400ram nawet av nie jest taki koszerny...


RE: Malwarebytes Anti-Malware - Anonymous Network - 21.01.2017

Cytat:Malwarebytes 3.0.6.1458 Release Preview

Performance/protective capability:
- Several improvements to malware detection and remediation capabilities
- Several performance improvements, including improving startup time, improving shutdown time on Windows 7, addressing memory leaks and reducing CPU usage after a scan has completed
- Added MS Publisher as a default Protected Application for anti-exploit protection

Usability:
- Fixed issue where a previously activated Premium license could be dropped incorrectly
- Fixed issue where Malwarebytes version information would revert to default values of 3.0.0 in certain cases, such as when coming back from minimal safe mode
- Fixed issue where ‘Real-Time Protection turned off’ notifications would display incorrectly on initial startup
- Fixed problem where the 'Check for updates every' setting would get stuck at 14 days after changing frequency to ‘Days’
- Fixed Help question marks throughout the main user interface so that they work when clicked

Stability/issues fixed:
- Addressed several crashes and blue screens, including the BSOD that could occur with Web Protection on Windows Insider Previews
- Fixed the issue with Exploit Protection that caused Edge to crash/hang on Windows Insider Previews
- Fixed issue when Exploit Protection was enabled that caused PowerPoint to not load
- Fixed conditions that could lead to an ‘Unable to connect to service’ error
- Fixed issue where exclusions did not work properly when there were associated threat traces detected
- Fixed issue where Web Protection would not start up properly
- Fixed numerous scan hangs or crashes, including one that could occur during heuristics phase
- Numerous other fixes to improve overall program stability and usability
DOWNLOAD

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Malwarebytes Anti-Malware - Quassar - 21.01.2017

no nareszcie, zobaczę czy naprawili ten bug bo mnie irytował nie miłosiernie :/

-bump-
Ok wszystko śmiga fix zrobił swoje Smile


RE: Malwarebytes Anti-Malware - tz1978 - 22.01.2017

Na Win 7 64-bit dalej pokazuje ochrona wyłączona. Nie da rady włączyć ręcznie składników ochrony.


RE: Malwarebytes Anti-Malware - Quassar - 22.01.2017

Sprawdziłem na 2 kompie faktycznie na 2 już fix nie działą coś nie do końca fixy zadziałaly ale śmiesznie bo na 1 komie sie problem rozwiązał.


RE: Malwarebytes Anti-Malware - tz1978 - 22.01.2017

(22.01.2017, 12:24)Quassar napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Sprawdziłem na 2 kompie faktycznie na 2 już fix nie działą coś nie do końca fixy zadziałaly ale śmiesznie bo na 1 komie sie problem rozwiązał.

A na jakich systemach instalowałeś ten program?


RE: Malwarebytes Anti-Malware - Quassar - 22.01.2017

w10 Pro 64 bit
w7 32bit VMware oraz w7 home 64bit na stacjonarnym.


RE: Malwarebytes Anti-Malware - tz1978 - 22.01.2017

Na którym systemie działało dobrze?


RE: Malwarebytes Anti-Malware - Quassar - 22.01.2017

na w10


RE: Malwarebytes Anti-Malware - Quassar - 23.03.2017

Widzę że MBAM pomału wdraża Adwclenner to głównego silnika skoro wykrywa PUP Deals od Ashampoo

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: Malwarebytes Anti-Malware - ichito - 23.03.2017

Z jednej strony nie powinno to dziwić, bo w większości AV jest opcja wykrywania PNP choć włączana na żądanie...z drugiej strony AWC jest raczej specjalizowany w tym kierunku, więc można się spodziewać u części użytkowników kłopotliwych komunikatów odnośnie aplikacji już zainstalowanych lub takich, które dotąd uważane były za zaufane.


RE: Malwarebytes Anti-Malware - Quassar - 23.03.2017

Chyba na piśmie pnp mało av tak naprawdę wykrywa.. ale miło że Malwarebytes wykupuje projekty by z nich korzystać a nie jak to inni producenci.. jak pies pański sam nie weżnie ale też nikomu nie da.


RE: Malwarebytes Anti-Malware - Tajny Współpracownik - 24.03.2017

Avira ładnie łapie OpenCandy i te inne deals...


RE: Malwarebytes Anti-Malware - M'cin - 24.03.2017

Właśnie szczelna ochrona przed pnp to obecnie duża zaleta Aviry... Comodo łyka jak zimniory.