SafeGroup
SpyShelter Firewall - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Zapory sieciowe (Firewall'e) (https://safegroup.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: SpyShelter Firewall (/thread-4263.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


Re: SpyShelter Firewall - Jacenty - 14.11.2014

Hejka,

własnie wdrożyłem temat SpyShelter Firewall na jednym z niemieckich forów ze tak powiem, i ku mojemu zdziwieniu wielu użytkowników nawet nie wie co to jest. Będę musiał to szybko zmienić nie dam im żyć Smile .

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Pozdrawiam

Jacenty


Re: SpyShelter Firewall - ichito - 15.11.2014

Trochę pamiętam niemiecki ze studiów i chwilę potem (jakieś 25-30 lat wstecz) i faktycznie w postach widać zaskoczenie i brak wiedzy o SS. To dziwne, bo forum mające w nazwie "bezpieczeństwo" powinno mieć (jako suma wiedzy użytkowników) większe zorientowanie. Wymienia się tylko znane i popularne zapory, a myślę że większość z nas wymieniła by więcej.
Jacenty...oni aż tak bardzo w Niemczech są zasklepieni w tradycyjnych rozwiązaniach? I jak się zorientowałem, to zamiast popatrzeć czym program jest, jakie ma możliwości, to patrzą na cenę?? Ty weź ich trochę wyedukuj Grin


Re: SpyShelter Firewall - Jacenty - 17.11.2014

@ichito

edukacja przynosi skutkiSmile. Niemcy nie patrzą na cene, tam tylko ktoś się pomylił i zamiast Firewall kopił Premium ale już rozwiązał problem przy pomocy Supportu SpyShelter.


Pozdrawiam

Jacek


Re: SpyShelter Firewall - ichito - 17.11.2014

No i bardzo ładnie...pisząc ostatnio do suportu SS wrzuciłem im też informację, o Twoim wątku na tym forum. Spytałem też o ten brak integracji zapory SS z centrum bezpieczeństwa...nie wiem, czy z czego to dokładnie wynika, ale mogę tylko sie domyślać, że albo technologia SS na to nie pozwala, albo to celowe ze względu na jakieś ewentualne wykorzystanie centrum do zaatakowania systemu, o czym lata temu już pisano. Zobaczymy, jaka będzie odpowiedź.


Re: SpyShelter Firewall - Jacenty - 27.11.2014

Witam

UWAGA

jest promocja na SpyShelter Firewall LIFTIME można kupić 40% taniej tylko do 29.11.2014 a wiec do dzieła, nic tylko kupować Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrawiam

Jacek


Re: SpyShelter Firewall - danor - 27.11.2014

Dzięki Jacenty!


Re: SpyShelter Firewall - Jacenty - 22.12.2014

Promocja Świąteczna na produkty SpyShelter, obniżką cen o 33% aż do Nowego Roku. Dzisiaj rano zaktualizował mi się SpyShelter Firewall do wersji 9.6.1. Smile


Re: SpyShelter Firewall - terepeteme - 27.12.2014

Jacenty napisał(a):@ichito

edukacja przynosi skutki Smile. Niemcy nie patrzą na cene, tam tylko ktoś się pomylił i zamiast Firewall kopił Premium ale już rozwiązał problem przy pomocy Supportu SpyShelter.


Pozdrawiam


Jacek

No przy ich zarobkach to cena jest generalnie mało istotnaSad


Re: SpyShelter Firewall - neon - 29.12.2014

pozdrawiam Wszystkich, jestem nu nowy i chciałem zapytać czy spyshelter firewall można używać jednocześnie z takimi produktami jak eset smart security 8 czy f-secure internet security? według support spyshelter można a według eset nie. jak jest w praktyce? mam wgrane z ESS i nie widzę jakichkolwiek problemów. może jest coś czego nie widać i dlatego eset neguje takie posunięcie ? Smile


Re: SpyShelter Firewall - Konto usunięte - 29.12.2014

Teoretycznie można, w praktyce zapory mogą się gryźć. Warto byłoby zrezygnować z którejś zapory i np. wyłączyć tą ze SpySheltera.
Jego najważniejsze składniki to i tak ochrona przed loggerami.


Re: SpyShelter Firewall - neon - 29.12.2014

Dziękuję i pozdrawiam


Re: SpyShelter Firewall - Krixos - 29.12.2014

Co do promocji to przez chwilę chciałem zakupić lifetime license, ale cena końcowa wynosi €43,85 EUR... Noi trochę mi przeszło Grin
A może ma ktoś na sprzedaż licke lifetime na 1 Pc ?


Re: SpyShelter Firewall - Jacenty - 29.12.2014

Witam,

Przecież jest promocja 33% taniej do 1.01.2015. Sprawdź na stronie SpyShelter. Smile


Re: SpyShelter Firewall - Krixos - 29.12.2014

€43,85 to jest właśnie z tą promocją.


Re: SpyShelter Firewall - Buli - 29.12.2014

Pewno za rok będzie dopiero. Bierz, bo program wart swojej ceny. Sam brałem lifetime bez promocji i nie żałuję ani trochę.


Re: SpyShelter Firewall - Buli - 11.02.2015

Mogliby coś w końcu zrobić z tym oknem Aktywności sieciowej w firewall''u. Normalnie nie da rady przewijać listy, bo się samo "auto centruje", strasznie irytujące Sad


Re: SpyShelter Firewall - neon - 08.03.2015

czy przy windows 8.1 i spyshelter firewall zapora windows powinna być wyłączona ? jak jest bezpieczniej ?


Re: SpyShelter Firewall - ichito - 08.03.2015

SpyShelter korzysta ze sterowników zapory, więc nie należy jej raczej wyłączać.


Re: SpyShelter Firewall - neon - 08.03.2015

Dzięki, dziś pozwalasz mi poukładaćmoja wiedzę Smile


Re: SpyShelter Firewall - ichito - 10.03.2015

Pytanie dla używających SpyShelter...czy u was też wysypuje się nowa wersja Firefoxa, jeśli uruchamiamy go trybie ograniczonym? Mam tak po aktualizacji Ff do wersji 36.0.1 i już kiedyś przy wcześniejszej, że uruchomienie daje komunikat o zgłaszaniu awarii i dopiero powtórne uruchomienie normalnie otwiera przeglądarkę?