SafeGroup
Pogawędki VII - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Forum ogólne (https://safegroup.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Pogaduchy (https://safegroup.pl/forum-4.html)
+--- Wątek: Pogawędki VII (/thread-3037.html)



Re: Pogawędki VII - Plati - 06.08.2011

shinjiru napisał(a):robotą robotą :p siema geniu klikajcie!!!!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

co za paranoja! gdyby dziennie w to klikało tyle osób ile wchodzi na wp czy demoty to tyle domów by zbudowali w ciągu roku!!!! >> ja promować takie strony?


Daj sobie jako status na gg i na fb i nk.


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 06.08.2011

ale ja nie mam tylu znajomych XD


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 06.08.2011

Ciekawe kto ma najwięcej znajomych na nK Smile


Re: Pogawędki VII - mateusxzz - 06.08.2011

Pytanie No 1. Kto ma NK Suspicious


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 06.08.2011

Nieee, chodzi mi o to kto jest rekordzistą (rekordzistką) w ilości znajomych na NK w całym serwisie.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.08.2011

Pewnie jakaś "gwiazda" Tongue


Re: Pogawędki VII - ktośtam - 06.08.2011

A oto odpowiedź na nurtujące Was pytanie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 06.08.2011

Trzykrotnie więcej znajomych niż żołnierzy Wojska Polskiego:crazy:


Re: Pogawędki VII - Plati - 06.08.2011

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Prawie wszystko na czerwono i tak od tygodniaFacepalm dobrze że się wycofalem z tego interesu.


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 06.08.2011

Bitcoin... aaa to chyba ta wirtualna waluta. Zero pokrycia, gwarancji. Ktoś powie: słuchajcie ludzie, dzisiaj jeden 1bit to ileś tam czegoś. I tyle.
NonsensFacepalm
Nie kumam mechanizmu działania. Ktoś "bije" te monety czy co? Wiadomo ile tego jest w obiegu?


Re: Pogawędki VII - Konto usunięte - 06.08.2011

Niby coraz więcej, acz szybkość wchodzenia "na rynek" spada i będzie jeszcze spadać.
Pieniądz powstaje w wyniku transakcji i związanych z tym algorytmów, gdy ktoś rozkoduje, otrzymuje.
To tak w skrócie to co ja wiem (mogę się mylić).

Jak dla mnie również totalnie bez pokrycia: nie ma nad tym kontroli ale nie jest to zaleta, a wada. O stabilności tej waluty (co niby miałoby być zaletą) świadczą ogromne wahania typu +/-50% wartości nawet w przeciągu dnia... Idea jak idea, ale jak dla mnie niezbyt realna.


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 06.08.2011

lukasamd napisał(a):Niby coraz więcej, acz szybkość wchodzenia "na rynek" spada i będzie jeszcze spadać.Pieniądz powstaje w wyniku transakcji i związanych z tym algorytmów, gdy ktoś rozkoduje, otrzymuje.To tak w skrócie to co ja wiem (mogę się mylić).

No dobrze, czyli muszę coś kupić by dostać te monety? To bardziej jakiś program partnerski Tongue Dajcie mi ludzi poradnik bo nie ogarniam tego.


Re: Pogawędki VII - shinjiru - 06.08.2011

ale fajnie [dziwnie]forum tera wygląda


Re: Pogawędki VII - Eugeniusz - 06.08.2011

Fajnie jest, bardzo schludnie i estetycznie to wygląda.


Re: Pogawędki VII - Plati - 06.08.2011

Eugeniusz napisał(a):
lukasamd napisał(a):Niby coraz więcej, acz szybkość wchodzenia "na rynek" spada i będzie jeszcze spadać.Pieniądz powstaje w wyniku transakcji i związanych z tym algorytmów, gdy ktoś rozkoduje, otrzymuje.To tak w skrócie to co ja wiem (mogę się mylić).

No dobrze, czyli muszę coś kupić by dostać te monety? To bardziej jakiś program partnerski Tongue Dajcie mi ludzi poradnik bo nie ogarniam tego.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wartość btc miała w założeniach rosnąć, ale brutalna rzeczywistość zweryfikowała te utopie. Nowe bitcoiny można nadal wykopywać, ale się coraz bardziej nie opłaci. Więcej zapłacisz za prąd niż to warte (dziś cena za 1 btc wynosi 22 zł, w maju było to 115 zł), oczywiście jeśli masz na stanie co najmniej 25 najnowszych Radeonów (tak, niektórzy specjalnie kupują tyle kart graficznych tylko żeby kopać btcWall ) bo liczą się Mhash/s, a trudność wydobycia cały czas wzrasta i ludzie ktorzy mają 1-2 karty graficzne w komputerze nie mają szans zarobku.


Dodano: 6 sie 2011, o 17:33

shinjiru napisał(a):ale fajnie [dziwnie]forum tera wygląda


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ja nie widzę różnicy oprócz czcionki.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.08.2011

Ja piernicze... W ogóle nie kumam tego...

A jeśli chodzi o wygląd, to nie podoba mi się:/ Może się przyzwyczaję.


Re: Pogawędki VII - Plati - 06.08.2011

Ja nie mam nowego wyglądu. Czyszczę cache i nic.


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.08.2011

Pewnie Firefox się broni Wink


Re: Pogawędki VII - Plati - 06.08.2011

Możesz wrzucić screena z forum?


Re: Pogawędki VII - KaMiL - 06.08.2011

Ty, ja też zapomniałem przeczyścić cache, dlatego miałem taki dziwny wygląd Facepalm Zaraz wrzucam.