SafeGroup
Online Armor Firewall - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Zapory sieciowe (Firewall'e) (https://safegroup.pl/forum-9.html)
+--- Wątek: Online Armor Firewall (/thread-275.html)



Re: Online Armor Firewall - Dozamet1 - 22.04.2009

Czy jest już wersja Final?Jeśli nie to mniej więcej kiedy się można jej spodziewać?


Re: Online Armor Firewall - Creer - 23.04.2009

Oficjalna wersja Free Online Armor v3.5.0.9 jest od dzis dostepna na download.com:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: Online Armor Firewall - Gnome - 23.04.2009

Jak ktoś zainstaluje na Viście to niech napisze czy nie ma jakichś konfliktów i jak tam ze zwalnianiem startu systemu.


Re: Online Armor Firewall - Plati - 23.04.2009

Creer napisał(a):Oficjalna wersja Free Online Armor v3.5.0.9 jest od dzis dostepna na download.com:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dziwnie. Już od kilku dni 3.5.0.9 Free była dostępna w programosach. Ceikawe czym się różni ten program z programosów i download.com Tongue


Re: Online Armor Firewall - Jurek - 23.04.2009

Plati napisał(a):
Creer napisał(a):Oficjalna wersja Free Online Armor v3.5.0.9 jest od dzis dostepna na download.com:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dziwnie. Już od kilku dni 3.5.0.9 Free była dostępna w programosach. Ceikawe czym się różni ten program z programosów i download.com Tongue


Na oficjalnej stronie stronie Tallemu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

z linku:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

do pobrania jest już od dziś wersja Online Armor Personal Firewall 3.5.0.9

Ciekawe czy naprawili błędy?


Re: Online Armor Firewall - mateusxzz - 23.04.2009

Gnome napisał(a):Jak ktoś zainstaluje na Viście to niech napisze czy nie ma jakichś konfliktów i jak tam ze zwalnianiem startu systemu.


Chciałbym zainstalować Tongue Ale nie będzie się kłóciło z McAffe Total Protection ?


Re: Online Armor Firewall - Gnome - 23.04.2009

Jak McAffe ma FW (a z nazwy wnioskuję, że ma) to będzie, dwa FW w jednym systemie to o jeden za dużo Wink.


Re: Online Armor Firewall - Plati - 23.04.2009

tak Jurek, ale te wersje są identyczne (z programosów i download.com)


Re: Online Armor Firewall - Jurek - 23.04.2009

Plati napisał(a):tak Jurek, ale te wersje są identyczne (z programosów i download.com)


Jeżeli chwilowo zatrzymano oficjalny download, to można podejrzewać, że naprawiono błędy. Chodzi o to czy wstawiona dzisiaj wersja 3.5.0.9 jest identyczna z tą która wyszła kilka dni temu. Występowało wyraźnie większe obciążenie kompa i netu oraz restarty przy wyinstalowaniu HIPS. Przeinstaluj, to będziesz miał pewność.


Re: Online Armor Firewall - Creer - 23.04.2009

Jurek napisał(a):
Plati napisał(a):tak Jurek, ale te wersje są identyczne (z programosów i download.com)


Jeżeli chwilowo zatrzymano oficjalny download, to można podejrzewać, że naprawiono błędy. Chodzi o to czy wstawiona dzisiaj wersja 3.5.0.9 jest identyczna z tą która wyszła kilka dni temu. Przeinstaluj, to się przekonasz.


Wystarczy sprawdzic sume kontrolna obu plikow instalacyjnych MD5.


Re: Online Armor Firewall - Plati - 23.04.2009

sumy kontrolne md5 od pliku zprogramosów i dowmload.com są identyczne (sprawdzałem na virustotal)


Re: Online Armor Firewall - Jurek - 23.04.2009

MateusXz napisał(a):Chciałbym zainstalować Tongue Ale nie będzie się kłóciło z McAffe Total Protection ?


Włącz firewall w McAffe Total Protection i nie powinno być żadnych problemów Smile

Plati napisał(a):sumy kontrolne md5 od pliku zprogramosów i dowmload.com są identyczne (sprawdzałem na virustotal)


Jeżeli piszesz o wersji ściągniętej z programosów kilka dni temu, to znaczy, że nic nie naprawili.


Re: Online Armor Firewall - lunaticdreams - 23.04.2009

czy w tej wersji poradzono sobie z tym 30 sek opuznienien występującym u niektórych?


Re: Online Armor Firewall - mateusxzz - 23.04.2009

Ja nie wiem nic o tym Tongue
Miałem sprawdzić na Viście ale żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce ;D


Re: Online Armor Firewall - Jurek - 23.04.2009

lunaticdreams napisał(a):czy w tej wersji poradzono sobie z tym 30 sek opuznienien występującym u niektórych?


Start jest OK, tylko teraz przymula. Jak to się mówi jak nie urok to sraczka Smile


Re: Online Armor Firewall - Dozamet1 - 24.04.2009

lunaticdreams napisał(a):czy w tej wersji poradzono sobie z tym 30 sek opuznienien występującym u niektórych?


Wersja 3.5.0.6 już nie miałe tego buga i nic nie muliło a o najnowsze jwersji nic nie powiem bo jeszcze jej nie używałem


Re: Online Armor Firewall - lunaticdreams - 24.04.2009

Dzięki za odp chłopaki


Re: Online Armor Firewall - saper1972 - 26.04.2009

Mam pytanko,co dzieje się z tym obiecanym tłumaczeniem OA ??Smile


Re: Online Armor Firewall - Dozamet1 - 26.04.2009

Nie wiem dlaczego ale na kompie gdzie mam OA dziś kilku krotnie rozłączało mnie z internetem apo odinstalowaniu go problem ustaje.I muszę jakąś zaporę zainstalować tylko jaką?Najlepiej darmowąi mało upierdliwą chciałem zainstalować Comodo ale przy jego komunikatahc niektórzy domownicy się mogą pogubić.


Re: Online Armor Firewall - lunaticdreams - 26.04.2009

WIN xp Firewall dobrze skonfigurowany i jest pełna gitarka