SafeGroup
SpyShelter Free / Premium - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Monitorowanie systemu (https://safegroup.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: SpyShelter Free / Premium (/thread-1947.html)



RE: SpyShelter Free / Premium - Quassar - 19.03.2019

SpyShelter 11.5 (18/Mar/2019)

– Added option to specify custom path in Restriction Apps feature
– Minor internal updates and improvements


RE: SpyShelter Free / Premium - jacabad - 20.03.2019

Panowie pytanko do was dopiero sie uczę tego programu co oznacza ta reguła która utworzył SpyShelter podczas korzystania z przeglądarki Mozilla C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe,18,Allowed ;Przechwytywanie danych z klawiatury. Czy jest to bezpieczna reguła którą utworzył czy jednak nie ?


RE: SpyShelter Free / Premium - Quassar - 20.03.2019

Przeglądarka korzysta ze skrótów klawiszowych więc możliwe że o to chodzi, jeśli chcesz, aby SS nie tworzył automatyczne reguł możesz zmienić je w opcjach - Ustawienia / Ochrona ---> Auto zezwól na pytaj użytkownika.


RE: SpyShelter Free / Premium - Quassar - 26.04.2019

SpyShelter 11.6 (25/Apr/2019) changelog:

– Added Windows 10 May Update (1903 build 18362) compatibility
– Few security improvements


RE: SpyShelter Free / Premium - jacabad - 12.06.2019

Witam dziś wpadła aktualizacja 11.8 wicie może co zostało poprawione ?


RE: SpyShelter Free / Premium - Buli - 12.06.2019

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: SpyShelter Free / Premium - ichito - 12.06.2019

No...właściwie to lista zmian nie jest jakaś bogata w informacje Smile


RE: SpyShelter Free / Premium - ichito - 27.08.2019

Próbowałem dziś zainstalować na własny chwilowy użytek wersję darmową w ostatnim wydaniu, które wyszło czyli 10.9.7. Jeszcze jakiś czas temu funkcjonował tej wersji, ale tym razem zostałem zaskoczony - program samoczynnie wyłącza ochronę dając komunikat jak na obrazku

[attachment=1396]

Wygląda to mało sympatycznie, bo darmowy SS wciąż jest od czasu do czasu polecany, ale chyba nikt nie weryfikował czy będzie działał...to wydawało się raczej oczywiste.
None2


RE: SpyShelter Free / Premium - Yoshi - 28.08.2019

U mnie było to samo - ochrona wyłączona po instalacji.
Na razie zainstalowałem darmową wersję KeyScrambler i jest OK.


RE: SpyShelter Free / Premium - Sillo - 28.08.2019

pewnie szyfrowanie klawiszy szwankuje


RE: SpyShelter Free / Premium - tachion - 17.09.2019

SpyShelter 11.9 (17/Sept/2019) changelog:

– Added initial support for Windows 19H2
– Minor internal updates and fixes


RE: SpyShelter Free / Premium - Quassar - 18.09.2019

O git majonez ale to jutro sprawdze teraz lece w kime.


RE: SpyShelter Free / Premium - jacabad - 19.09.2019

Ktoś sprawdzał co sie poprawiło w nowej wersji ?


RE: SpyShelter Free / Premium - ichito - 22.10.2019

Nowa wersja darmowa na 10-lecie SySheltera - to nowe wydanie bez funkcji szyfrowania, ale za to z modułem zapory czyli mamy HIPS+zapora...coś dla miłośników zabezpieczeń typu "old-school" Smile Więcej na ten temat poniżej

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: SpyShelter Free / Premium - TheShadow - 18.11.2019

Korzystam z Kaspersky internet security oraz SecuraAPlus, zastanawiam się nad używaniem SpyShelter Premium, jedynie co mnie irytuje to licencja, ważna tylko przez rok, brak możliwości przedłużenia ( konieczność zakupu nowej) oraz że nowa jest ważna od dnia zakupu a nie aktywacji


RE: SpyShelter Free / Premium - Quassar - 18.11.2019

No i co w tym złego jak wiesz że nie będziesz korzystał to po co kupujesz, jak wiesz że bedziesz to kup i tyle..
Nie rozumiem tego użalania sie nad formą aktywacji klucza....


RE: SpyShelter Free / Premium - Sillo - 18.11.2019

(18.11.2019, 22:47)TheShadow napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Korzystam z Kaspersky internet security oraz SecuraAPlus, zastanawiam się nad używaniem SpyShelter Premium, jedynie co mnie irytuje to licencja, ważna tylko przez rok, brak możliwości przedłużenia ( konieczność zakupu nowej) oraz że nowa jest ważna od dnia zakupu a nie aktywacji

A mogłeś kupić sobie lickę dożywotnią Grin


RE: SpyShelter Free / Premium - Quassar - 18.11.2019

Ale kaspersky chyba też ma dobrego HIPS'a choć nie korzystałem z niego..
Zamiast płakać nad kolejnym monitorem lepiej dodaj Wirtualizacje lub piaskownice Smile


RE: SpyShelter Free / Premium - Sillo - 19.11.2019

Gdybym miał Kaspersky IT wolał bym mieć + zaporę niż dodatkowy skaner działają ,,real time,,


RE: SpyShelter Free / Premium - ichito - 20.11.2019

(18.11.2019, 22:47)TheShadow napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Korzystam z Kaspersky internet security oraz SecuraAPlus, zastanawiam się nad używaniem SpyShelter Premium, jedynie co mnie irytuje to licencja, ważna tylko przez rok, brak możliwości przedłużenia ( konieczność zakupu nowej) oraz że nowa jest ważna od dnia zakupu a nie aktywacji
System ,licencjonowania zmienił się kilka lat temu i nic na to nie poradzimy...narzekaliśmy tu, a inni w innych miejscach na te decyzje, ale to nie my prowadzimy ten biznes Smile Jeśli masz zainstalowany KIS i do tego SAP, to nie widzę potrzeby stosować SS Premium, bo jedyną korzyścią mogłoby być chyba tylko szyfrowanie i bardziej rozszerzona ochrona przed loggerami, ale o tym nie wspominasz, więc pewnie nie w tym rzecz. Jeśli jednak ta, to masz wersję Silent albo inny zamiennik np. KeyScrambler z różnymi wersjami w tym i darmową. Jeśli miałbyś sam AV od Kasperskiego, to ewentualnie zaproponowałbym SS free - w ostatniej wersji to niezły HIPS z zaporą, co może być interesującym uzupełnieniem do antywirusa.