SafeGroup
SpyShelter Free / Premium - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Monitorowanie systemu (https://safegroup.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: SpyShelter Free / Premium (/thread-1947.html)



RE: SpyShelter Free / Premium - sajko.pl - 11.08.2015

Quassar zgadza się,przy instalacji odznaczyłem sterownik szyfrowania i VirtualBox uruchamia się.Trochę szkoda - zawsze to mniejszy poziom zabezpieczenia.


RE: SpyShelter Free / Premium - nikita - 11.08.2015

A co z dodaniem procesów do listy wykluczeń "Nie szyfruj wpisywane tekstu dla procesów wyszczególnionych poniżej" w zakładce Szyfrowanie Klawiszy? Też nie działało?


RE: SpyShelter Free / Premium - sajko.pl - 11.08.2015

Tak dodawałem,zarówno plik exe jak i usługę - bez rezultatu.


RE: SpyShelter Free / Premium - Buli - 12.08.2015

W Szyfrowaniu można jeszcze sprawdzić włączając "Lepszy tryb zgodności" lub "Wyłącz".


RE: SpyShelter Free / Premium - sajko.pl - 12.08.2015

Witam-próbowałem też tych opcji , nie działa.


RE: SpyShelter Free / Premium - Quassar - 13.08.2015

Pisz do suportu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: SpyShelter Free / Premium - sajko.pl - 17.08.2015

Witam.Pisałem do supportu to mi odpisali żeby włączyć lepszy tryb zgodności-ale to nie działa.Może jakaś dobra dusza mogłaby zerknąć w log z VirtualBox i coś podpowiedzieć.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: SpyShelter Free / Premium - ichito - 17.08.2015

W opcjach szyfrowania można wybrać opcję szyfrowania dla wskazanych na liście procesów - wtedy sami tworzymy listę takich aplikacji, a reszta nie powinna być w to "zamieszana" Smile


RE: SpyShelter Free / Premium - buri - 18.08.2015

Mam problem z grami na steam - TF2, Counter Strike GO, obie oparte na ty samym silniku. Jak wyłączę SS to gry uruchamiają się normalnie. Mam dodane reguły, pozwalaj na wszystko, ale to nic nie daje. Może ktoś ma możliwość sprawdzić czy u niego też występuje ten błąd. Mam Win10, szyfrowanie klawiszy tylko w Operze.


RE: SpyShelter Free / Premium - ichito - 20.08.2015

A może jest podobnie jak z Process Explorer, który ma swoje sterowniki w katalogu systemowym również i wykluczanie samego folderu programu nic nie daje?...a może gry tworzą jakieś tymczasowe procesy?


RE: SpyShelter Free / Premium - gravity1287 - 20.08.2015

CS:GO działa bez problemu. SSF aktywny. W wyjątkach mam cały folder Steam;-)


RE: SpyShelter Free / Premium - Quassar - 20.08.2015

No na w7 jednak lepiej działa SSFW nie mam takich problemów niby DX12 kusi ale puki co żadna gra go nie wnosi więc szału nei ma może do roku sie coś zmieni nie wcześniej więc puki co to nie mam powodu najmniejszego abym zmieniał na nowszy system...

Zwłaszcza jak większość appek musi jeszcze dopracować się pod w10
Jedynie to mam gre dodaną do wykluczeń bo mi pisanie podczas grania nie działa ale to w szyfrowaniu dodałem.


RE: SpyShelter Free / Premium - ichito - 23.08.2015

Producent na FB anonsuje duże zmiany dla wersji darmowej...wygląda na to, że będzie ona jak pozostałe płatne oferować szyfrowanie klawiatury, co z pewnością podniesie atrakcyjność darmowego rozwiązania.
[Obrazek: 11873477_1094704897206992_39512390585503...e=566EE329]
Info

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: SpyShelter Free / Premium - Quassar - 23.08.2015

No to znajomi, darmozjady się ucieszą Smile


RE: SpyShelter Free / Premium - facecik - 24.08.2015

Problemem pozostaje wsparcie dla x86 w darmowej wersji, a tych jak wiadomo jest już bardzo niewiele.


RE: SpyShelter Free / Premium - gravity1287 - 24.08.2015

Mam nadzieję, że jak udostępniają to w wersji darmowej, to i będzie niespodzianka dla tych, co zapłacili, np. reguły globalneSmile


RE: SpyShelter Free / Premium - ichito - 02.09.2015

Wraz z nową wersją 10.1 pojawiły się poważne zmiany w funkcjonalnościach głównie wersji darmowej, postanowiłem więc odświeżyć temat różnic /ograniczeń dla wersji darmowej wobec płatnych. Poniższe wykaz zaczerpnąłem ze strony programu, na której się pojawił:


Cytat:– Funkcja szyfrowania klawiszy działa wyłącznie dla najpopularniejszych przeglądarek oraz posiada ograniczone możliwości konfiguracji. W wersji Premium oraz Firewall szyfrowanie klawiszy obejmuje wszystkie aplikacje.
– Moduł Ochrony Systemu monitoruje mniejszą liczbę akcji niż w wersji Premium oraz Firewall.
– Moduł Anti Kernel Mode Keylogger jest niedostępny
– Moduł Ochrony Przed Zrzutami Ekranu jest niedostępny
– Moduł Ochrony Przed Nagrywaniem Dźwięku jest niedostępny
– Moduł Ochrony Kamery Internetowej jest niedostępny
– Moduł Bezpieczny Internet jest niedostępny
– Lista plików chronionych jest niedostępna
– Lista zaufanych podpisów cyfrowych jest niedostępna
– Opcja ‚Zakończ’ w oknie alertu jest niedostępna
– Moduł SandBox jest niedostępny
– Użytkownicy SpyShelter Anti-Keylogger Free nie mają gwarantowanego wsparcia technicznego
– W wersji darmowej dostępny jest tylko jeden wygląd interfejsu graficznego.
– W wersji darmowej niemożliwe jest wyłączenie monitorowania pojedynczych akcji.

[attachment=730]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




RE: SpyShelter Free / Premium - Buli - 02.09.2015

Hmmmm.... A gdzie jest ten moduł "Bezpieczny Internet", bo jakoś go nie widzę?


RE: SpyShelter Free / Premium - DedalNort - 02.09.2015

Jako że korzystam z wersji Premium to mam pytanie co to jest moduł "Kontrola startu aplikacji"w wersji firewall?


RE: SpyShelter Free / Premium - tachion - 02.09.2015

Zakładka ta zawiera informacje na podstawie których SpyShelter podejmuje decyzje o tym czy dana aplikacja powinna zostać uruchomiona czy zablokowana. Górna część okna zawiera listę procesów nadrzędnych(rodziców), a dolna listę procesów podrzędnych(dzieci) wybranego procesu nadrzędnego(rodzica).