SafeGroup
SpyShelter Free / Premium - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Monitorowanie systemu (https://safegroup.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: SpyShelter Free / Premium (/thread-1947.html)



Re: SpyShelter Free / Premium - Konto usunięte - 08.02.2014

W ciagu ostatnich dwóch lat na pewno były zmiany. Raz przed piractwem, drugi raz mieli coś z formatem.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka


Re: SpyShelter Free / Premium - buri - 08.02.2014

lukasamd napisał(a):W ciagu ostatnich dwóch lat na pewno były zmiany. Raz przed piractwem, drugi raz mieli coś z formatem.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Tak ja miałem zmieniane klucze jak był problem z piractwem, a później to jak było zarejestrowane to nie ruszałem, już im email wysłałem.


Re: SpyShelter Free / Premium - zord - 08.02.2014

Sprawdziłem pocztę i ostatnia zmiana była w 2011 roku.


Re: SpyShelter Free / Premium - buri - 15.02.2014

Kluczyki zostały wymienione na nowe, widocznie było coś po drodze - nie pamiętam od jak długa nie przeinstalowałem tego systemu.

Taka dodatkowa informacja, support odpowiada tylko na pytania/problemy zgłoszone przez ich formularz na stronie.


Re: SpyShelter Free / Premium - Miquell - 25.02.2014

Wróciłem do SpySheltera po dość długiej przerwie i przyznaję, że póki co jestem bardzo mile zaskoczony Smile
Nigdy nie był to ciężki soft, ale w dzisiejszych realiach apetyt na niecałe 10 MB ramu (Win8.1, x64) przy wszystkim co oferuje SSP, to praktycznie tyle co nicSmile


Re: SpyShelter Free / Premium - ichito - 26.02.2014

To w tej chwili wg mnie jeden z najbardziej genialnych i uniwersalnych programów zabezpieczających, jakie są na rynku...dostajemy program, który oferuje
- najszerszą dostępną w tej chwili ochronę przed działaniem logerów
- solidny i skuteczny moduł HIPS chroniący ustawienia i zasoby systemowe
- możliwość nakładania restrykcji na aplikacje, napędy, foldery
- przechwytywanie i szyfrowanie uderzeń klawiszy właściwie we wszystkich aplikacjach, w których coś piszemy i edytujemy działających w systemie
- poziom ochrony i tym samym łatwość i komfort obsługi dostosowywany do umiejętności i potrzeb użytkownika
Chyba niczego istotnego nie pominąłem, a gdyby tak, proszę dołóżcie swoje uwagi...to program, który trzeba chwalić!
Smile


Re: SpyShelter Free / Premium - zmij - 26.02.2014

Tak, nic nie zostało pominięte , wszystko to co piszesz Ichito to szczera prawda. Również wracam do programu po pewnej przerwie . Zastosuję go jako dodatek do Pandy CloudPro lubdo 360 IS , który coraz bardziej mnie kusi. Choć chiński AV ma keylogger to chyba nie zaszkodzi. Jade na XP i zasoby sprzętowe mam ograniczone. SS nawet w wersji free chroni wzorowo. Uważam że warto Idea


Re: SpyShelter Free / Premium - nikita - 26.02.2014

ichito napisał(a):Chyba niczego istotnego nie pominąłem

A owszem, pominąłeś jeden istotny szczegół. Program to nasz rodzimy projekt i warto to zawsze podkreślać! Smile


Re: SpyShelter Free / Premium - buri - 26.02.2014

U mnie to podstawa obecnie, ale mam problemy z szyfrowaniem klawiszy, coś się gryzie z Keepass i miesza parę znaków np. @ dlatego nie mogę w pełni korzystać z tej funkcji Sad


Re: SpyShelter Free / Premium - Miquell - 26.02.2014

ichito napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Możecie u siebie aktywować opcje "Block dll loading from removable drives" oraz "Use hard hooks" czy też macie je dezaktywowane na stałe??


Re: SpyShelter Free / Premium - preter - 26.02.2014

Ja od zawsze mam je aktywne. Pojęcia nie mam dlaczego Wy nie możecie tych funkcji aktywować. Może konflikt z innym oprogramowaniem?


Re: SpyShelter Free / Premium - Miquell - 26.02.2014

No właśnie też pamiętam, że miałem te opcje aktywne swego czasu... Konflikt mało realny, system świeżo po formacie...


Re: SpyShelter Free / Premium - ichito - 26.02.2014

U mnie zawsze te opcje były aktywne...najnowsza wersja na Viście

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Odnośnie natomiast opcji "Użyj twardych haków"...nowa wersja EMET 5 wprowadza tzw. "głębokie haki" (Deep Hooks) - ciekaw jestem czy to porównywalne funkcje?
Cytat: This Technical Preview enables the “Deep Hooks”mitigation setting. We have been working with third-party software vendors whose products do not run properly with Deep Hooks enabled. We believe these vendors have resolved the application compatibility issues that previously existed with Deep Hooks enabled. We enable Deep Hooks in the Technical Preview to evaluate the possibility of having this setting turned on by default in the final EMET 5.0 release because it has proven to be effective against certain advanced exploits using ROP gadgets with lower level APIs.



Re: SpyShelter Free / Premium - Miquell - 26.02.2014

Hm.. Może to kwestia Win8 (x64)?? Sprawdzę to jeszcze na Xp-ku...


Re: SpyShelter Free / Premium - Konto usunięte - 26.02.2014

Też tego nie mogę zaznaczyć i powiem Wam tak:

ichito - vista 32-bit
preter - win 7 32-bi
Miquell - win 8 64-bit
ja - jw.

Ja obstawiam kwestię 32 vs 64-bit, bo to jednak narzuca pewne rzeczy.


Re: SpyShelter Free / Premium - buri - 26.02.2014

lukasamd napisał(a):Też tego nie mogę zaznaczyć i powiem Wam tak:

ichito - vista 32-bit
preter - win 7 32-bi
Miquell - win 8 64-bit
ja - jw.

Ja obstawiam kwestię 32 vs 64-bit, bo to jednak narzuca pewne rzeczy.

Dokładnie o to się rozchodzi, na Win7 x86 też mogłem z tego korzystać.


Re: SpyShelter Free / Premium - Miquell - 26.02.2014

Dzięki za Wasze trafne uwagi Beer

lukasamd napisał(a):a obstawiam kwestię 32 vs 64-bit, bo to jednak narzuca pewne rzeczy.
+1 Beer

buri napisał(a):Dokładnie o to się rozchodzi, na Win7 x86 też mogłem z tego korzystać.
+1 Beer

Chyba wszystko jasne - sprawdzałem jeszcze przed chwilą: na Win7 (x86) można zaznaczyć, na Win7(x64) obie opcje zamrożone.


Re: SpyShelter Free / Premium - facecik - 26.02.2014

U mnie na x64 W7 także te opcje są nieaktywne , a na x86 aktywne, także to 100% ograniczenie x64, a szkoda.


Re: SpyShelter Free / Premium - Miquell - 26.02.2014

No szkoda, że jest to ograniczenie dla wersji x64. Nie zmienia to jednak faktu, że SpyShelter to naprawdę świetny program.


Re: SpyShelter Free / Premium - ichito - 27.02.2014

Nigdy na tę opcje jakoś nie zwracałem uwagi pod kątem jej braku lub nie na różnych systemach...mam tylko systemy 32-biti tylko na takich u mnie SS działa. Przeszukałem cały plik pomocy i całą listę zmian w poszczególnych wersjach, ale nigdzie nie znalazłem informacji o ograniczeniu działania tej funkcji tylko systemów 32-bit. To bardzo prawdopodobne, co stwierdzacie i ma to pewnie związek z tym, że biblioteki DLL pisane na jedną architekturę, nie mogą być używane na innej
Cytat: Because IMEs and text services (based on the Text Services Framework) are typically implemented as dynamic-link libraries (DLLs), it is important to note that DLLs are built specifically for use in either 32-bit environments or 64-bit environments; a DLL built for use in 32-bit environments cannot be used by 64-bit applications, and vice versa.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#41;.aspx
Cytat: The system isolates 32-bit applications from 64-bit applications, which includes preventing file and registry collisions. Console, GUI, and service applications are supported. The system provides interoperability across the 32/64 boundary for scenarios such as cut and paste and COM. However, 32-bit processes cannot load 64-bit DLLs for execution, and 64-bit processes cannot load 32-bit DLLs for execution. This restriction does not apply to DLLs loaded as data files or image resource files; for more information, see LoadLibraryEx.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#41;.aspx