SafeGroup
SpyShelter Free / Premium - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Monitorowanie systemu (https://safegroup.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: SpyShelter Free / Premium (/thread-1947.html)



Re: SpyShelter Free / Premium - facecik - 24.05.2013

zgadza się, podczas szyfrowania nie da się sterować klawą , czasem w WOT czołgi mi same kierują Grin
Wystarczy dodać daną grę do wykluczeń i problem z głowy.

edit: odezwał się support i wręczył mi nową lickę , wszystko działaSmile


Re: SpyShelter Free / Premium - Lukasz_root - 01.06.2013

Owszem program fajny i ładnie się rozwija, jednak dostaje ode mnie dużego minusa za brak wsparcia (w wersji Free) dla 64bit wersji Windows. Owszem, nie może wersja free oferować wszystkich funkcji, które są w wersji płatnej, ale bez przesady. W obecnych czasach bardzo niewielu użytkowników korzysta z 32bit edycji Windows... powinni to zmienić.


Re: SpyShelter Free / Premium - facecik - 01.06.2013

Jak ktoś chce go używać, to może zakupić lickę, nie kosztuje majątku a jest lifetime.
Najlepiej żeby wszystko było stale rozwijane i za darmo prawda...


Re: SpyShelter Free / Premium - Konto usunięte - 01.06.2013

Mi się wydaje, że to jest sensowny podział. Boli, to prawda, ale przecież poza tym różnice między wersją free a premium są niewielkie. Na czymś muszą zarabiać.


Re: SpyShelter Free / Premium - ichito - 07.06.2013

Na Softpedii pokazała się obszerna i bardzo pochlebna recenzja SS Premium...cytat z podsumowania (część wytłuściłem specjalnie Smile)
Cytat: SpyShelter Premium offers sturdy protection not only against keylogging activity, but also against other suspicious behavior as well, thanks to HIPS technology. The application has all the attributes of a top-notch solution that prevents logging activity on the system.

-http://www.softpedia.com/reviews/windows/SpyShelter-Premium-Review-357680.shtml


Re: SpyShelter Free / Premium - buri - 07.06.2013

Mam problem z szyfrowaniem klawiszy. Mianowicie kiedy korzystam z KeepassX i biorę auto logowanie to błędnie wpisuje znak małpy "@" - przekręca go na kombinację 2 znaków. Jest to kłopotliwe przy logowaniu na gmail oraz inne strony logujące po email. Najdziwniejsze, że raz działa dobrze, a raz źle i nie wiem dokładnie co może być przyczyną.

Zresztą przy graniu gry i tak lepiej wyłączyć szyfrowanie - za dużo mam by dodawać do wyjątków. Jak myślicie nad opcją dodania do szyfrowania tylko przeglądarki, programu z hasłami, czy to by wystarczyło?


Re: SpyShelter Free / Premium - buri - 25.06.2013

Dzisiaj postanowiłem postawić Webroot z FB na kompie i od tej pory mam problem z Operą. Mianowicie SS Premium ciągle mi blokuje kod akcji 33 (Anti-spy network), wcześniej tego nie miałem i teraz nie wiem co zrobić. Webroot dodałem do zaufanych w SS, a może trza i odwrotnie dodać?

Nie ogarniam tego połączenia, jednak nie mogę znaleźć kompromisu w ustawieniach. Czuję przymulenie przeglądarki, a na coś takiego nie mogę sobie pozwolić.


Re: SpyShelter Free / Premium - Ambient - 25.06.2013

Pojawiła się nowa wersja v8.5
Brak na oficjalnej stronie listy zmian
Zauważyłem dwie rzeczy:
Anti-KernelModeLogger jest dostępny na systemach x64 !!!
Wzbogacono ochronę systemu o pozycję 57 - Opening protected process for reading access
SS Premium

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

SS Firewall

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: SpyShelter Free / Premium - zord - 25.06.2013

Cytat: 8.5(25/Jun/2013)



- Several core security updates against new malware attacks

- Anti kernel mode logger support for new 64 bit systems

- User defined untrused signers list is implemented

- New monitoring action added

- Few smaller fixes

- GUI: New skin implemented



Re: SpyShelter Free / Premium - Konto usunięte - 25.06.2013

Eeee.... (nie może nic powiedzieć przez szczękę leżącą na ziemi)...
A tak serio.. świetna wiadomość. Ciekawe jak oni zrobili ochronę kernela dla x64, skoro... nikt do tej pory tego nie oferował.


Re: SpyShelter Free / Premium - preter - 25.06.2013

Tak sobie myślę, że obecnie SpyShelter jest chyba najlepszym programem do ochrony naszych poczynań na komputerze - antilogger, szyfrowanie, pełna (?) ochrona systemu 64 bitowego.


Re: SpyShelter Free / Premium - facecik - 25.06.2013

Zgadza się , na x64 pełna ochrona
Jeśli byłby ten program pełnym HIPS-em dodatkowo , to w zasadzie mógłby być dla mnie jedynym zabezpieczeniem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: SpyShelter Free / Premium - Konto usunięte - 25.06.2013

Jest jeszcze jedna spora zmiana, a mianowicie w cenniku.
Są dostępne pakiety po 3 lub 5 licencji w niższej cenie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: SpyShelter Free / Premium - ichito - 25.06.2013

Wiadomość jest przednia...na Wildersach jest krótka notka o nowej wersji od użytkownika Maymoons...nie wiem, kim jest ale siedzi przy SS od samego chyba początku Smile
Zamieścił też kilka screenów z zaznaczonymi zmianami
Cytat: Notes from me;

-Numeric key encryption problem has gone. KeystrokeEncryption is working fine with numeric pad now.
-There were 56 sonar, Now we have got 57.
-Antikernelmodekeylogger is working on 64 bit systems now. This is revolution for SS. v1to8 didint support Antikernelmodekeylogger on x64.
-Some GUI changes; Drag and drop is supporting transparency now. When you drag SS, it will transparent.
-Version numbering changed. All SS product has same numbering system now.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: SpyShelter Free / Premium - DedalNort - 25.06.2013

buri napisał(a):Dzisiaj postanowiłem postawić Webroot z FB na kompie i od tej pory mam problem z Operą. Mianowicie SS Premium ciągle mi blokuje kod akcji 33 (Anti-spy network), wcześniej tego nie miałem i teraz nie wiem co zrobić. Webroot dodałem do zaufanych w SS, a może trza i odwrotnie dodać?

Nie ogarniam tego połączenia, jednak nie mogę znaleźć kompromisu w ustawieniach. Czuję przymulenie przeglądarki, a na coś takiego nie mogę sobie pozwolić.

Ja sobie zainstalowałem Comodo Dragon i mam ten sam problem (załączony obrazek nr 1). Na co dzień korzystam z opery i z nią nie mam tego problemu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Obrazek nr 1
Edit: Zapomniałem dodać, że korzystam z sandboxie.


Re: SpyShelter Free / Premium - nikita - 25.06.2013

Cytat: We are proud to say that...
World''s first AntiKelnerModeLogger for 64 bit systems is now online!


Coś nowego, czy po prostu jestem nie na bieżąco? Smile


Re: SpyShelter Free / Premium - buri - 26.06.2013

DedalNort napisał(a):
buri napisał(a):Dzisiaj postanowiłem postawić Webroot z FB na kompie i od tej pory mam problem z Operą. Mianowicie SS Premium ciągle mi blokuje kod akcji 33 (Anti-spy network), wcześniej tego nie miałem i teraz nie wiem co zrobić. Webroot dodałem do zaufanych w SS, a może trza i odwrotnie dodać?

Nie ogarniam tego połączenia, jednak nie mogę znaleźć kompromisu w ustawieniach. Czuję przymulenie przeglądarki, a na coś takiego nie mogę sobie pozwolić.

Ja sobie zainstalowałem Comodo Dragon i mam ten sam problem (załączony obrazek nr 1). Na co dzień korzystam z opery i z nią nie mam tego problemu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Obrazek nr 1
Edit: Zapomniałem dodać, że korzystam z sandboxie.

Wychodzi, że się kłócą przy nakładanej funkcjonalności. Problemem było, że jak udało mi się ustawić, aby nie wyrzucało komunikatów to jednak przeglądarka muliła, było to bardzo dziwne, więc sobie darowałem.


Re: SpyShelter Free / Premium - dar3k - 26.06.2013

Nie wiem dlaczego ale ja mam nieaktywny AntiKelnerModeLogger. System 64 bit.


Re: SpyShelter Free / Premium - facecik - 26.06.2013

Przeinstaluj program , musi być ochrona kernela , jak widać na mojej focie jest ok , a system W7x64 .


Re: SpyShelter Free / Premium - ichito - 09.07.2013

Kolejna wersja - drobne usprawnienia i poprawki
Cytat: 08 July 2013
SpyShelter Stop-Logger 8.5.1 and SpyShelter Firewall 2.5.1 updates:

Fixed bug in installer and updater
Added new skins: Ubuntu, Gplus
Help files updates
Language files updates

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]