SafeGroup
SpyShelter Free / Premium - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Monitorowanie systemu (https://safegroup.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: SpyShelter Free / Premium (/thread-1947.html)



Re: SpyShelter Free / Premium - JURCZ91 - 18.12.2012

U mnie SpyShelter FW nie sprawiał żadnych problemów z BF3.


Re: SpyShelter Free / Premium - Konto usunięte - 22.03.2013

Pojawiła się nowa wersja SpySheltera Premium oraz Free, oznaczona numerkiem jako 8.0.
Nie wiem czy to jakiś celowy zabieg (wcześniej było 6.5), ale nowa wersja wydaje się działać poprawnie na Windows 8 - przechodzi testy zarówno Zemany jak i samego SpySheltera. Nie milczy tak jak poprzednia przy uruchamianiu programów, ale zachowuje się odpowiednio. Przy keyloggerach szyfruje to co wpisujemy.
Póki co nie udało mi się znaleźć żadnego changelogu.


Download Free:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Download Premium:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: SpyShelter Free / Premium - ktośtam - 22.03.2013

Może więc wkrótce pojawi się nowa wersja firewalla...?


Re: SpyShelter Free / Premium - Lukasz_root - 22.03.2013

lukasamd napisał(a):Pojawiła się nowa wersja SpySheltera Premium oraz Free, oznaczona numerkiem jako 8.0.
Nie wiem czy to jakiś celowy zabieg (wcześniej było 6.5), ale nowa wersja wydaje się działać poprawnie na Windows 8 - przechodzi testy zarówno Zemany jak i samego SpySheltera. Nie milczy tak jak poprzednia przy uruchamianiu programów, ale zachowuje się odpowiednio. Przy keyloggerach szyfruje to co wpisujemy.
Póki co nie udało mi się znaleźć żadnego changelogu.


Download Free:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Download Premium:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Czy działa poprawnie również na Windows 8 64b?


Re: SpyShelter Free / Premium - Konto usunięte - 22.03.2013

Tak, pisałem właśnie o Windows 8 x64 - używam tego system, wrzuciłem SpySheltera i przechodzi póki co testy elegancko Smile
Przy instalacji jest info, że wrzuca eksperymentalne sterowniki, widać dają radę.


Re: SpyShelter Free / Premium - ichito - 22.03.2013

Lista zmian do wersji 8
Cytat: SpyShelter Stoplogger, Firewall

22 Mar 2013
8 version released

Keystrokes encryption driver added
Added support for Windows 8 Free, Premium, Firewall
Improved registry protection
Improved Anti-keylogging
Wow64 improvements
VirusTotal Uploader Fixes
Many small changes and fixes
Other GUI Fixes

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: SpyShelter Free / Premium - buri - 23.03.2013

Kod:
Other GUI Fixes

Ja w szczególności odczułem tą zmianę. Interfejs wreszcie reaguje tak jak powinien - na mojej maszynie wydawało się wcześniej, że "pływa" oraz ma lekkie zawieszki, ale nie przeszkadzało to jakoś szczególnie. Dali aż numer 8 wersji, ale to pewnie zabieg czysto marketingowy. Trzeba się cieszyć, że dali sobie spokój ze zmianą interfejsu na pseudo win8Cool


Re: SpyShelter Free / Premium - Konto usunięte - 23.03.2013

Fakt, nawet przy nie-windowsowej skórce teraz działa bardzo ładnie i nie ma dziwnych przecinek. Program chyba w moim wypadku powróci do grona stale używanych.


Re: SpyShelter Free / Premium - zord - 23.03.2013

Szyfrowanie wpisywanego textu u mnie nie działa.


Re: SpyShelter Free / Premium - Ambient - 23.03.2013

lukasamd napisał(a):Tak, pisałem właśnie o Windows 8 x64 - używam tego system, wrzuciłem SpySheltera i przechodzi póki co testy elegancko

Czyli bez problemu teraz przechwytuje haki?
Szyfrowanie u mnie działa. Możliwe zord, że gryzie się z czymś lub pozostałości po innym pakiecie.


Re: SpyShelter Free / Premium - Konto usunięte - 23.03.2013

Ambient napisał(a):Czyli bez problemu teraz przechwytuje haki?


Tak, śmiga jak powinien.


Re: SpyShelter Free / Premium - zord - 23.03.2013

U mnie oprócz SpySheltera jest tylko sandboxie nie wydaje mi sie żeby z nim miał konflikt nie wiem czemu to szyfrowanie nie działaWall


Re: SpyShelter Free / Premium - Ambient - 23.03.2013

Aaaaa...Rzeczywiście, u mnie jest to samo. Kontaktowałem się z nimi jak był jeszcze w fazie rozwoju i przedstawiłem im ten problem. Odpowiedź była następująca nie powinno się używać jednocześnie tych dwóch programów Smile. Podejrzewam, że problem tkwi w tym, że Sandboxie ukrywa ścieżkę do aplikacji.


Dodano: 23 mar 2013, 14:35

Zaraz, zaraz mówisz Zord o sytuacji gdy uruchomiona jest powiedzmy przeglądarka w piaskownicy, czy w ogóle szyfrowanie u Ciebie nie działa na wszystkich aplikacjach "w" i "poza" piaskownicą?


Re: SpyShelter Free / Premium - zord - 23.03.2013

Ogólnie to sandboxie nie działa jest tylko w traju mogę go nawet wyłączyć i nadal nic wiec to chyba nie od tego.


Re: SpyShelter Free / Premium - DedalNort - 25.03.2013

Korzystam z SS Firewall ale dołączę się tutaj bo różnice niewielkie. Poza tym na kompie mam win 7 x64 i sandboxie 3.76 zarejestrowane. Po zainstalowaniu najnowszej wersji SSFW, otrzymałem komunikat od SS, że wykrył sandboxie i czy chcę włączyć tryb zgodności z sb (albo coś w tym stylu, dokładnie nie pamiętam). Oczywiście zgodziłem się. Teraz spostrzeżenia z pracy SS.
- szyfrowanie działa ale nie w piaskownicy,
- nie mam problemów z działaniem sandboxie jak u Zorda,
- występuje u mnie konflikt zKeePass 2.21. Po użyciu Auto-Type mam bluescreena albo restart kompa, w zależności czy przeglądarka była w, czy poza piaskownicą,
- czasami funkcja szyfrowania trochę się sypie, tzn. zdarzyło mi się już dwukrotnie, że nigdzie nie mogłem się zalogować. Zawsze otrzymywałem komunikat, że wpisałem błędne hasło. Problem miałem w przeglądarce uruchomionej w sandboixe i przy logowaniu do gry mmo przez dedykowanego klienta. Wpisanie hasła np. w notatniku a następnie wklejenie rozwiązywało problem, więc to nie mi myliły się literki.


Re: SpyShelter Free / Premium - Houdini - 26.03.2013

Mnie ciekawi w jaki sposób u mnie SpyShelter dowiedział się i mnie poinformował o nowej wersji skoro mam go odciętego w firewallu od neta. Czyżby obchodził sobie firewalla wykorzystując jakąś usługę systemową?


Re: SpyShelter Free / Premium - dar3k - 26.03.2013

Nowa wersja. Dość szybko po ostatniej.
Cytat: SpyShelter Stoplogger, Firewall
26 Mar 2013
8.1 version released
Fixed GUI crash at program startup on some computers
Improved compatibility(fixed OS freeze at load) with other security software on 64bit systems
Small security improvements in core
Minor GUI look tweaks



Re: SpyShelter Free / Premium - DedalNort - 04.04.2013

Krótko i na temat. Dalej nie w temacie bo używam SS firewall.
- szyfrowanie działa ale nie w piaskownicy. Dalej to samo, ale podobno tak ma być. Ktoś powiedział na tym forum, że nie ma kompatybilności tych dwóch produktów (jestem zbyt leniwy żeby drążyć);
- nie mam problemów z działaniem sandboxie jak u Zorda,
- konflikt z KeePass 2.21.już u mnie nie występuje.
Poza tym mam jakieś drobne problemy ale nie jestem pewien, że chodzi o SSFW więc ...


Re: SpyShelter Free / Premium - dar3k - 05.04.2013

I znowu kolejna wersja.
Cytat: SpyShelter Stoplogger, Firewall

04 Apr 2013
8.2 version released

Improved KeyStroke encryption driver, fixed bugs
Improved compatibility for Windows 8×64
Fixed bug with Windows 8 logon
Licensing problems fixed
New skins added (Metro UI and Windows 8)
GUI small visual bug fixes
Updates in some language GUI translations



Re: SpyShelter Free / Premium - ktośtam - 05.04.2013

Zmiany w GUI:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Skórka Metro UI :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Skórka Windows 8 :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Niestety wciąż brak szyfrowania dla systemów x86 Sad