SafeGroup
SpyShelter Free / Premium - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Monitorowanie systemu (https://safegroup.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: SpyShelter Free / Premium (/thread-1947.html)



Re: SpyShelter Free / Premium - zord - 10.09.2012

Trzeba wiedzieć gdzie czyścićWink


Re: SpyShelter Free / Premium - ichito - 10.09.2012

Zord...to zdradź tajemnicę sukcesu...gdzie Ty szukasz?
Wydaje mi się niemal na pewno, że SS zapisuje swoje dane gdzieś jeszcze i to w sposób ukryty. Przeniosłem cały katalog z jego ustawieniami na pendraka, który nie był podłączony - więc nie do odczytania - podczas i zaraz po instalacji SS. Objaw jest ten sam czyli wpisana licencja Grin


Re: SpyShelter Free / Premium - zord - 10.09.2012

Klucz zapisany jest tutaj

HKEY_CURRENT_USER\Software\Licenses
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Licenses


Re: SpyShelter Free / Premium - marsellus - 10.09.2012

ichito napisał(a):Wydaje mi się niemal na pewno, że SS zapisuje swoje dane gdzieś jeszcze i to w sposób ukryty. Przeniosłem cały katalog z jego ustawieniami na pendraka, który nie był podłączony - więc nie do odczytania - podczas i zaraz po instalacji SS. Objaw jest ten sam czyli wpisana licencja Grin

Gdyby usuwanie informacji o licencji było takie łatwe to kto by płacił za program? Wystarczyłoby odinstalować trial, przeczyścić, zainstalować z powrotem i tak w kółko co 30 dni Grin


Re: SpyShelter Free / Premium - ichito - 10.09.2012

@Marsellus...też o tym myślałem, ale udawało mi się w ten sposób czyścić i ponownie instalować każdy soft...począwszy od gier, poprzez Photoshopa, Corela, MSOffice, skończywszy na pakiecie nawet Nortona Smile

@zord...
pierwszy klucz nie zawiera w ogóle folderu "Licenses"
w drugim jest, ale żadna wartość nie odpowiada kluczowi SS


Re: SpyShelter Free / Premium - zord - 10.09.2012

W 1 jest zapisany klucz SS w 2 jest info o trialu na xp może jest jakoś inaczej ale nie wydaje mi się
Albo na xp wszystko jest w tym 2 kluczu

Te wartości są szyfrowane wiec klucza jako takiego tam nie znajdziesz


Re: SpyShelter Free / Premium - ichito - 10.09.2012

Tak mam na XP...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: SpyShelter Free / Premium - zord - 10.09.2012

Wyłącz SS skasuj klucz Licenses i zobacz czy po włączeniu nadal będzie zarejestrowany


Re: SpyShelter Free / Premium - ichito - 10.09.2012

Przeniosłem raz jeszcze katalog z konfigami SS, usunąłem folder w rejestrze, który podałeś...SS i tak się odnalazł Grin


Re: SpyShelter Free / Premium - zord - 10.09.2012

Poszukaj w rejestrze klucza Licenses on czasami tworzy się w innym miejscu


Re: SpyShelter Free / Premium - Fr3shMak3r - 17.09.2012

Avast vs SpyShelter.
Nie będą się gryzły ?


Re: SpyShelter Free / Premium - KaMiL - 17.09.2012

Nie powinny, dodaj tylko w obu programach foldery aplikacji do wyjątków.


Re: SpyShelter Free / Premium - dar3k - 20.09.2012

Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post więc przepraszam za ewentualne błędy. Postanowiłem zakupić SpyShelter i mam problem. Po wybraniu formy zapłaty kartą otrzymałem wiadomość: "Niestety nie możemy udzielić Państwu dodatkowych informacji na temat powodu braku akceptacji płatności kartą kredytową. Ponieważ wszelkie procesy w naszym systemie są zautomatyzowane, w przypadku niemożności obciążenia karty firma obsługująca płatności kartami kredytowymi przesyła nam jedynie komunikat „Karta niezaakceptowana". Nie wiem w czym jest rzecz. Posiadam konto w Nordei karta Visa. Czy jest możliwość zapłaty w inny sposób? Bardzo spodobał mi się ten program i nie chciałbym z niego zrezygnować. Mam system 7-64 bit i tylko wersja premium jest możliwa.


Re: SpyShelter Free / Premium - Eugeniusz - 20.09.2012

Możesz założyć sobie konto na PayPalu, zweryfikować je i połączyć z tradycyjnym kontem w Nordei. Wtedy wystarczy przelać określoną sumę pieniędzy na konto w Paypalu i zapłacić tymi środkami za licencję.
Sklep:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[300339449] =1#4941


Re: SpyShelter Free / Premium - dar3k - 20.09.2012

Otrzymałem po zmianie formy płatności taką informację:
Cytat: ! Przetworzenie Twojego zamówienia przy wyborze tej opcji płatności nie jest niestety możliwe. Prosimy wybierz np. inny sposób płatności lub inną walutę rozliczeniową.



Re: SpyShelter Free / Premium - ichito - 24.09.2012

Napisz do Datpolu
<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
ze swojej prywatnej skrzynki i opisz całą sytuację

Poza tym tematem - zainstalowałem na stałe wersję beta 6.4 Premium...kapitalnie chodzi - żadnych zwiechów, przycinek-zamrożeń systemu. Dla mnie rewelacja Smile


Re: SpyShelter Free / Premium - rafikrafiki - 25.09.2012

Pobrałem SpyShelter Premium Beta 64 bit, przed instalacją chcę się zapytać, czy ta betka potrzebuje licencji, czy też można używać tak jak wersji free ?


Re: SpyShelter Free / Premium - Konto usunięte - 25.09.2012

Premium to wersja płatna. Masz dostępy trial, ale po jego upłynięciu program przestanie działać.


Re: SpyShelter Free / Premium - rafikrafiki - 25.09.2012

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Czy jest sens instalowania wersji darmowej 32 bit na systemie 64 bit ?


Re: SpyShelter Free / Premium - buri - 25.09.2012

rafikrafiki napisał(a):Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Czy jest sens instalowania wersji darmowej 32 bit na systemie 64 bit ?

Spamujesz! Pytałeś się już o to i dostałeś odpowiedź, że nie ma wersji darmowej na system 64 bitowy.