SafeGroup
SpyShelter Free / Premium - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Monitorowanie systemu (https://safegroup.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: SpyShelter Free / Premium (/thread-1947.html)



Re: SpyShelter Free / Premium - bardok206 - 02.09.2011

Jeśli nie zaptaszkowałeś "blokuj automatycznie podejrzane aplikacje" i nie przyspałeśto nie powinien sam blokować.


Re: SpyShelter Free / Premium - Borzuck - 02.09.2011

Fakt, miałem to zaznaczone. Dziękuje za pomoc Smile Dodam te pliki do białej listy.
Pozdrawiam


Re: SpyShelter Free / Premium - ichito - 19.09.2011

Drogie koleżeństwo...
niniejszym apeluję i zapytowuję szanowne koleżeństw...czy jest ktoś z Was znających angielski chętny do współpracy z Datpolem podczas testowania programu oraz w akcji promocyjnej SS?
Najlepiej, jeśli już ten ktoś używa SS i ma z nim jako takie doświadczenie. Wiadomość proszę na PM.


Re: SpyShelter Free / Premium - Eru - 19.09.2011

A po co ci znajomość ENG skoro producent pochodzi z polski? Tongue


Re: SpyShelter Free / Premium - ichito - 19.09.2011

Taki był wymóg albo warunek...jak kto woli...producenta. Ale nie sądzę, żeby chodziło tu jakieś ekstra umiejętności...sam się do nich raczej nie przyznaję Smile


Re: SpyShelter Free / Premium - Eru - 19.09.2011

A po co mi do promowania na polskiej stronie/polskim forum znajomość eng skoro będzie to i tak po polsku? No chyba, że chodziło o promowanie na jakiejś stronie eng/forum eng no to wtedy się przyda znajomość eng - a nie pisałeś o jakie promowanie w ogóle chodzi Tongue


Re: SpyShelter Free / Premium - ichito - 19.09.2011

Eru...nie wiem nic ponadto, o czym napisałem Ci na PM.


Re: SpyShelter Free / Premium - Eugeniusz - 19.09.2011

ichito napisał(a):Najlepiej, jeśli już ten ktoś używa SS i ma z nim jako takie doświadczenie.

A co jeśli ktoś używał przez jakiś okres czasu, a teraz nie korzysta?


Re: SpyShelter Free / Premium - bardok206 - 19.09.2011

Eugeniusz napisał(a):
ichito napisał(a):Najlepiej, jeśli już ten ktoś używa SS i ma z nim jako takie doświadczenie.

A co jeśli ktoś używał przez jakiś okres czasu, a teraz nie korzysta?

To tak samo jak ktoś jeździł na rowerze 5 lat temu i czy będzie dalej posiadać tą umiejętność? Doświadczenie zostaje...a jeśli program otrzymał jakieś nowinki to co stoi na przeszkodzie zainstalować i poużytkować 2 dni.


Re: SpyShelter Free / Premium - ichito - 19.09.2011

Eugeniusz napisał(a):A co jeśli ktoś używał przez jakiś okres czasu, a teraz nie korzysta?

Myślę, że nie ma to znaczenia...co prawda nie wyrażono się dosłownie "z doświadczeniem", ale nie wyobrażam sobie, żeby promować produkt/program, o którym się tylko słyszało...choć i takie "kwiatki" pewnie są wszystkim znane Smile
Czekam na ich odpowiedź na mojego maila i zobaczymy, jak oni się ewentualnie określą.


Re: SpyShelter Free / Premium - Eugeniusz - 19.09.2011

Może będziecie żołnierzami (bojownikami Tongue) Datpolu na zagranicznych forach, by szerzyć dobrą nowinę, iż Spyshelter na keyloggery to dobra rzecz!
Chętnie dołączyłbym ale nie wiem o co kaman:crazy:


Re: SpyShelter Free / Premium - ichito - 19.09.2011

Eugeniusz nie chrzań...nie prorokuję, ale co będzie jak powołają Cię do tej armii? Tongue


Re: SpyShelter Free / Premium - Eugeniusz - 19.09.2011

To w takiej sytuacji złożę przysięgę i będę służył wiernie!
To ja na razie poczekam na rozwój sytuacji.


SpyShelter 6xxx Beta - ichito - 21.09.2011

Świeże jak bułeczki...wersja 6.00 Beta SpySheltera Smile
Cytat: S pyShelter 6.00 betaPremium x32/64 download

changes:

- Registry protection was improved for 64bit and 32bit
- Now it shows registry category in alert window
- Improved AntiNetworkSpy protection
- Improved system protection for 32bit OS
- Small GUI changes

WARNING:
This is an unofficial version, and is recommended for testers who like to try newer versions.
This version isn''t as fully tested as the public releases, and will probably have bugs.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: SpyShelter Free / Premium - KaMiL - 21.09.2011

Opis zmian troszeczkę powierzchowny, ale ważne, że według niego ochrona została wzmocniona Smile

Aha, i dzięki za informację @ichito ;]
Fajnie, że SS regularnie się rozwija.


Re: SpyShelter Free / Premium - Konto usunięte - 21.09.2011

Ciekawe czy finalna wersja 6 będzie wprowadzała jakieś "większe" zmiany niż tylko poprawki. Z drugiej strony oni chyba tak nie numerują, bo 5.x miała wewnątrz gałęzi takowe zmiany.


Re: SpyShelter Free / Premium - Kolos28 - 11.10.2011

mam do Was pytanie odnośnie Spyshelter Pro, otóż używam go razem z NIS2012 i MBAM i zawsze gdy NIS się uaktualnia albo zaczyna szybkie skanowanie gdy komp nie jest używany to spyshelter pokazuje komunikat zezwolono na zaktualizowanie bazy w norton albo zezwolono na skanowanie w Nortonie (oczywiście treść komunikatów jest przeze mnie ułożona bo w oryginale brzmią troszkę inaczej)czy to normalne czy to w jakiś sposób nie upośledza NIS''a - wiem że to działa ochrona systemu w Spyshelter ale te komunikaty odnośnie NIS pojawiły się już 4 razy w tym 3 przyaktualizacji i raz przy skanowaniu podczas bezczyności hmmm....None2


Re: SpyShelter Free / Premium - ktośtam - 11.10.2011

To są jedynie komunikaty ochrony systemu i nie mają żadnego wpływu na działanie NIS.


Re: SpyShelter Free / Premium - ichito - 14.10.2011

Kolejna wersja beta
Cytat: SpyShelter 6.00 beta 2 Premium x32/64

changes since 6.0 beta:

- Signature checking was improved
- sys prot improved
- Alerts were decreased for 64 bit & 32 bit OSes
- Small fixes



Re: SpyShelter Free / Premium - Konto usunięte - 14.10.2011

ichito napisał(a):- Alerts were decreased for 64 bit & 32 bit OSes


To najbardziej mnie interesuje. Ciekawe co zrobiono, dopisano więcej aplikacji na białą listę?