SafeGroup
SpyShelter Free / Premium - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Monitorowanie systemu (https://safegroup.pl/forum-12.html)
+--- Wątek: SpyShelter Free / Premium (/thread-1947.html)



Re: SpyShelter Free / Premium - Konto usunięte - 21.02.2011

Spróbuję, na razie zostawiam jak jest, bo po przeinstalowaniu póki co problemu nie ma, chociaż reguły dla explorer.exe już odpowiednie ustawiłem.
Niemniej już raz tak miałem, a problem powrócił, czekam aż pokaże się znowu.


Re: SpyShelter Free / Premium - prz3m3k - 21.02.2011

Chętnie bym wypróbował ten program, ale darmowa wersja niestety nie ma ochrony przed keyloggerami:/


Re: SpyShelter Free / Premium - Eru - 21.02.2011

prz3m3k napisał(a):Chętnie bym wypróbował ten program, ale darmowa wersja niestety nie ma ochrony przed keyloggerami:/


Jak to nie- jak to nie ma ochrony przed keyloggerami...

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

<--- tutaj masz porównanie

// LukasAMD:
Nie tak ostro!



Re: SpyShelter Free / Premium - prz3m3k - 21.02.2011

A to sorryTongue Widocznie mamy tu na stronie błąd w opisieTongue


"W wersji płatnej – czyli Premium posiada 9 modułów:

1. Anti KeyLogging: Ochrona przed keyloggerami (przechwytywanie klawiszy).
2. Anti Kernel Mode Logger: Ochrona przed modyfikacją Jądra Systemu
3. AntiGetText: Chroni system przed przechwytywaniem tekstu przy użyciu funkcji gettext.
4. Anti Screen Capture: Ochrona przed tworzeniem zrzutów ekranu
5. Anti WebCam Logger: Moduł zapobiegający przechwytywaniu obrazu z kamery internetowej
6. Anti Clipboard Capture: Moduł zapobiegający przechwytywaniu zawartości schowka
7. System Protection: Ochrona Systemu. Chroni wrażliwe części systemu przed złośliwymi aplikacjami
8. AntiSoundRecorder: Moduł zapobiegający przechwytywaniu dźwięku (VOIP)
9. AntiNetworkSpy: Ochrona przed SSL/HTTP/HTTPS/POP/SMTP/FTP loggerami

oraz wspiera systemy Windows x86 (32-bitowe) jak i x64 (64-bitowe)

W wersji darmowej – czyli Personal Free program posiada 6 modułów:

1. Anti Kernel Mode Logger: Ochrona przed modyfikacją Jądra Systemu
2. AntiGetText: Chroni system przed przechwytywaniem tekstu przy użyciu funkcji gettext.
3. Anti Screen Capture: Ochrona przed tworzeniem zrzutów ekranu
4. Anti Clipboard Capture: Moduł zapobiegający przechwytywaniu zawartości schowka
5. System Protection: Ochrona Systemu. Chroni wrażliwe części systemu przed złośliwymi aplikacjami
6. AntiNetworkSpy: Ochrona przed SSL/HTTP/HTTPS/POP/SMTP/FTP loggerami.

oraz wspiera tylko systemy x86 (32-bitowe)"

Jak widać, antikeylogging jest wymieniony tylko w wersji premium. Niech ktoś to fixnie... to i jak i inne rzeczy w tym porównaniu, które nie zgadzają się z tym, co na stronie producenta;]Np. AntiNetworkSpy, który jest tylko w premium a tu w opisie mamy w oby dwóch wersjach:/


Re: SpyShelter Free / Premium - Eru - 21.02.2011

Zaktualizowano.


Re: SpyShelter Free / Premium - Konto usunięte - 21.02.2011

Znowu mam to samo, do tego po wybraniu trybu instalatora brak opcji, białe okno... parodiaWall
Progs wylatuje, zaczynam żałować, że kupiłem Premium.


Re: SpyShelter Free / Premium - Eru - 21.02.2011

A próbowałeś zaznaczenia: "zastosuj do wszystkich modułów"?


Re: SpyShelter Free / Premium - Konto usunięte - 21.02.2011

Tak, nie pomogło, podobnie jak wyłączenie wszystkich akcji dla antikeyloggingu (a wyłączenie całego modułu problem rozwiązuje).


Re: SpyShelter Free / Premium - ichito - 22.02.2011

Kurde...nie będę się wymądrzał...brak mi pomysłu na takie zachowanie SS. Pierwszy raz o czymś takim czytam. Wygląda to na jakiś konflikt wewnątrzsystemowy...jakieś sterowniki, biblioteki, usługi...trudno określić. Nie zaproponuję postawienia nowego systemu, bo to nie jest wyjście...ale możliwe, że rozwiązałoby sytuacje Smile


Re: SpyShelter Free / Premium - Eugeniusz - 22.02.2011

Hmm nie ma tam żadnego trybu nauki??

Jakaś epidemia jest i mi się Zemana rozsypała. Przywracanie systemu nie pomagało, to ją załatwiłem wcześniejszą wersją.
Smile


Re: SpyShelter Free / Premium - Konto usunięte - 22.02.2011

Dzisiaj/jutro będę miał wersję testową.
Nie wiedzą z czego ten problem wynika, nie są w stanie go u siebie powtórzyć, ale nie jestem jedyną osoba która to im zgłosiła.


Re: SpyShelter Free / Premium - Konto usunięte - 01.03.2011

Dostępna jest już najnowsza wersja 5.10.

- Enabled AntiNetworkSpy module functionality under 64 bit systems
- Fixed bug with special keys (control and shift keys functionality) on some systems
- Extended process termination feature with BWLists
- Added custom signers list feature
- Added option to turn off skin
- Added possibility to resize main form
- Added Snow Leopard skin
- Many small GUI fixes

Wszystkie problemy jakie z nim miałem ustąpiły, naprawdę wielki plus dla supportu programu, że tak szybko reagują na zgłaszane problemy Smile


Re: SpyShelter Free / Premium - Meir - 01.03.2011

Szkoda,że nie potrafią (?) poradzić sobie z kompatybilnością z GW :/


Re: SpyShelter Free / Premium - dremen - 01.03.2011

Witam wszyskich chetnie dolacze do klanu komentatorow ssSmile

Zaprzestałem używania na wersji 5.0 bodajże bo raz mi działał control raz nie, z loga widać ze w najnowszej wersji już po problemie, podziałamy zobaczymy. Swietnie się zapowiadają zmiany w 5.10

@Meir, cóż to za osąd "Nie potrafią" Na jakiej podstawie to wywnioskowales ? :-) a może ich wogole nie obchodzi GW? Może to GW sie powinno dostosowac do SS? Moim zdaniem nie ma co dywagowac na ten temat. Nie da sie wszystkim ''zrobic dobrze'' praktycznie kazdy producent HIPS''a nie zaleca uzywania wiecej niz jednej proaktywnej ochrony. Problem dotyczy większości producentów tego typu softu.

Na szybko moge powiedzieć, że świetna skórka Snow Leopard dla ukrytych MAC fanow :-)


Re: SpyShelter Free / Premium - Meir - 01.03.2011

dremen napisał(a):Witam wszyskich chetnie dolacze do klanu komentatorow ssSmile

Zaprzestałem używania na wersji 5.0 bodajże bo raz mi działał control raz nie, z loga widać ze w najnowszej wersji już po problemie, podziałamy zobaczymy. Swietnie się zapowiadają zmiany w 5.10

@Meir, cóż to za osąd "Nie potrafią" Na jakiej podstawie to wywnioskowales ? :-) a może ich wogole nie obchodzi GW? Może to GW sie powinno dostosowac do SS? Moim zdaniem nie ma co dywagowac na ten temat. Nie da sie wszystkim ''zrobic dobrze'' praktycznie kazdy producent HIPS''a nie zaleca uzywania wiecej niz jednej proaktywnej ochrony. Problem dotyczy większości producentów tego typu softu.

Na szybko moge powiedzieć, że świetna skórka Snow Leopard dla ukrytych MAC fanow :-)

Co tam Dremen bzdurkasz Tongue ? Nie zauważyłeś znaku zapytania przy : "nie potrafią" ? Czytać ze zrozumieniem bo to fachowe forum i łatwo można się machnąć...poza tym przyjacielu : SS nie jest HIPS-em (typowym) więc żadnych konfliktów z GW nie powinno być...


Re: SpyShelter Free / Premium - dremen - 01.03.2011

Cytat: bo to fachowe forum i łatwo można się machnąć
oj bardzo łatwo co właśnie uczyniłeś. Nie ważnie, że nie jest typowym HIPSem z nazwy czy przeznaczenia ale "typowo" ma wystarczająco dużo "hooków" żeby nim być.
Cytat: SS nie jest HIPS-em (typowym) więc żadnych konfliktów z GW nie powinno być...
1) Przedstaw jakieś techniczne dane dlaczego wg Ciebie nie powinno być. Dobrze by było żebyś podrzucił jakieś zrzuty pamięci i analizę kodu w asm Smile
2) Skopiuj odpowiedź obu producentów przedewszystkim zapytaj GW dlaczego nie chcą razem działać.

Co do pytajnika to oczywiście go zauważyłem, tylko jestem przeciwny dyskusji bez argumentów rzeczowych i bez dowodów oraz rzucaniem pytajnikowych spłyconych stwierdzeń o zabarwieniu hejterskim.


Re: SpyShelter Free / Premium - Meir - 01.03.2011

Brawo Tongue ?)
Dremen...rozmawiasz sam ze sobą ? Fajnie...rób zrzuty pamięci,analizuj kody i rzeczowo argumentuj...jak już to wszystko zrobisz...to przedstaw wyniki....z przyjemnością przeczytam Smile


Re: SpyShelter Free / Premium - Konto usunięte - 01.03.2011

dremen napisał(a):Zaprzestałem używania na wersji 5.0 bodajże bo raz mi działał control raz nie, z loga widać ze w najnowszej wersji już po problemie, podziałamy zobaczymy. Swietnie się zapowiadają zmiany w 5.10


Warto. U mnie właśnie z tym był problem i teraz go nie ma dzięki raportowaniu im tego błędu.
A skórka, mnie urzekła... "None" Grin

@Meir:
Wystarczy do nich napisać aby dowiedzieć się czy jest kompatybilny, a jeżeli są powody do gryzienia się, to czy można je usunąć.


Re: SpyShelter Free / Premium - asg - 01.03.2011

U mnie się czasem pogryzie z Webrootem, ale po dodaniu folderu do wykluczeń jest cicho. Może w tą stronę coś da.
A skórka - głosuję na MacMetal - choć może mniej czytelna od default


Re: SpyShelter Free / Premium - dremen - 01.03.2011

Rozkminiłem powiązanie"ubijania" procesów z BWlist dla tych co jeszcze nie dotarli do tej funkcji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Nowa ikonka, zapamiętuje akcje i następnym razem gdy proces znowu się uruchomi orazwywoła niebezpieczne zachowanie jest automatycznie wyłączany, dla wybranej akcji lub wszystkich (w zależnosci co wybierzemy w opcji "Zastosuj wybór dla wszystkich akcji tego typu" podczas wybierania funkcji "Zakoncz")
Ciekawa bardzo i przydatna sprawa, ale niestety dla wersji Premium tylko ta funkcja cała.