SafeGroup
HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - Wersja do druku

+- SafeGroup (https://safegroup.pl)
+-- Dział: Bezpieczeństwo (https://safegroup.pl/forum-10.html)
+--- Dział: Wirtualizacja, izolacja (https://safegroup.pl/forum-31.html)
+--- Wątek: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" (/thread-1349.html)

Strony: 1 2


HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - Jurek - 23.09.2009

Link do wypracowania naszego kolegi na temat monitorów systemu, hipsów z piaskownicą oraz piaskownic. Można by odnieść wrażanie, że kolega jest wybitnym ekspertem w tej dziedzinie Smile
Mógł jednak przynajmniej podać linki lub wspomnieć o kolegach od których zerżnął obszerne fragmenty. Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - adam_993 - 23.09.2009

Skąd ja to przeczuwałem że to nasza gwiazda oświetlająca mroki forum!


Re: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - LikwidatoR - 23.09.2009

temu to sie kompletnie nudzi, ze chce mu sie pisac az takie wypracowanieSmile


Re: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - Meir - 23.09.2009

VenomX-nie lepiej iść z jakąś koleżanką na spacer?


Re: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - adam_993 - 23.09.2009

Nawet nazwy tematów bardzo bliskie: antywirusy przeterminowane, nasze zestawy zabezpieczające.


Re: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - Jurek - 23.09.2009

LikwidatoR napisał(a):temu to sie kompletnie nudzi, ze chce mu sie pisac az takie wypracowanieSmile


To raczej kopiowanie a nie pisanie, głównie zresztą od Creera.


Re: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - polak900 - 23.09.2009

trochę nie jest to w porządku. co ty na to venomX


Re: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - Pablosss - 23.09.2009

LikwidatoR napisał(a):temu to sie kompletnie nudzi, ze chce mu sie pisac az takie wypracowanieSmile


Oj nieładnie tak wszystko kopiować VenomX Smile


Re: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - yngve - 23.09.2009

Bardzo nie fair z jego strony. Czy niewygodniej byłoby podać bezpośredni link do źródła

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, a przede wszystkim uczciwiej wobec mnie i Creer''a ?


Re: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - polak900 - 23.09.2009

yngve napisał(a):Bardzo nie fair z jego strony. Czy niewygodniej byłoby podać bezpośredni link do źródła

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

, a przede wszystkim uczciwiej wobec mnie i Creer''a ?


jedni się na trudzili a drudzy w chwale się obracają- skąd my znamy takie sytuacje
polak polakowi


Re: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - Pablosss - 23.09.2009

Nie chciałbym być złośliwy ale -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - polak900 - 23.09.2009

gościu przegina


Re: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - Pablosss - 23.09.2009

Ale najlepsze są te dwa

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - polak900 - 23.09.2009

Pablosss napisał(a):Ale najlepsze są te dwa

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



nie mogę wejść potrzeba hasła
wklej na forum dla wszystkich


Re: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - Pablosss - 23.09.2009

Treść 1 linku

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Treść 2 linku

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]




Re: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - VenomX - 23.09.2009

W większości przypadków dopisałem autor opisu, należałoby jeszcze dodać kolegę yngve. Przyznaję za mocno nie myślałem...To było głupie i niepotrzebne .


Re: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - saper1972 - 24.09.2009

Ano czasami tak to bywa,zachowanie nie ładne ale znam gorsze,""moimi niektórymi pracami"" nawet handlowano podobno na bazarze w Katowicach a potem pisano do mnie ,że to ja biorę kasę więc powinienem odpowiadać na wszystkie pytania,to jest dopiero kurestwo,przepraszam za słownictwo (wtajemniczeni wiedzą o jakie prace chodzi Smile )


Re: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - Meir - 24.09.2009

Pamiętamy,pamiętamy...swojego czasu głośna sprawaSmile
A co do VenomX-a...dokonał publicznej samokrytyki i skruchy-więc chyba po problemie?


Re: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - Jurek - 24.09.2009

Każdy z nas popełnia błędy. Jeżeli ktoś uważa że nie, to znaczy, że został źle poinformowany Smile
Ważne jest to aby zauważyć błąd, jeżeli jest to możliwe naprawić go i przeprosić a potem próbować ich nie popełniać. Mnie się to ciągle za bardzo nie udaje ale nie zniechęcam się tylko próbuję.
Relaks w tym bardzo pomaga. Pewien tybetański Lama powiedział, że większość ludzi osiąga głęboki relaks dopiero po śmierci Grin


Re: HIPS / Piaskownica / Wirtualizacja - wypracowanie "ekspetra" - lunaticdreams - 24.09.2009

Jurek napisał(a):Pewien tybetański Lama powiedział, że większość ludzi osiąga głęboki relaks dopiero po śmierci Grin


GrinGrinGrinGrin: